گندمــــ پرس : آیت‌الله «سلیمانی» در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان افزود: ناآرامی‌های یمن ریشه در شیطنت‌های ریاض دارد. به گزارش گندمـــ پرس به نقل از ایسنا وی خاطرنشان کرد: تحولات یمن شعاع خط مقدم اسلام را گسترش می‌دهد، مردم یمن در برابر توطئه‌ها وحدت را چاشنی کار خود قرار دهند. سلیمانی افزود: حمایت از روسای […]

گندمــــ پرس : آیت‌الله «سلیمانی» در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان افزود: ناآرامی‌های یمن ریشه در شیطنت‌های ریاض دارد.

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از ایسنا وی خاطرنشان کرد: تحولات یمن شعاع خط مقدم اسلام را گسترش می‌دهد، مردم یمن در برابر توطئه‌ها وحدت را چاشنی کار خود قرار دهند.

9595

سلیمانی افزود: حمایت از روسای جمهور دیکتاتور، رواج اندیشه‌ی تکفیر، حمایت از گروه القاعده و ایجاد تفرقه رویکرد عربستان در تحولات یمن است.

امام جمعه زاهدان خاطرنشان کرد: خوشبختانه بسیاری از توطئه‌های دشمنان یمن علیه مردم این کشور با هوشیاری اقوام مختلف با شکست روبه رو شده است.

سلیمانی افزود: مردم این کشور با استفاده از وحدت ملی به‌عنوان بهترین سرمایه بر توطئه دشمنان فائق می‌آیند.

نماینده‌ی ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: کشور یمن در طول تاریخ خود حیاط خلوت عربستان سعودی بوده و روسای حاکم بر این کشور نیز همواره حافظ منافع اسرائیل، عربستان و آمریکا بوده‌اند از همین‌رو این کشورها از دیکتاتورهای حاکم بر این کشور اسلامی حمایت می‌کردند.

وی در ادامه گفت: امروز دین مبین اسلام، کران تا کران جهان را فراگرفته است و اقبال از آموزه‌های حیات‌بخش آن به اقصی نقاط عالم گسترش یافته است.

آیت الله سلیمانی تصریح کرد: هرچند اقبال عمومی به اسلام به شدت در عصر حاضر گسترش یافته است، اما از سوی دیگر چنین وضعیتی، کینه دشمنان اسلام را دوچندان کرده است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه