گندمــ پرس : آمریکا و اروپا و دشمنان ایران اسلامی نمی‌خواهند تحریم‌ها علیه ایران اسلامی حذف شود و به دنبال درخواست‌های نامعقول از این مذاکرات هستند به گزارش گندمــ پرس به نقل از فارس آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلای قدس زاهدان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به […]

گندمــ پرس : آمریکا و اروپا و دشمنان ایران اسلامی نمی‌خواهند تحریم‌ها علیه ایران اسلامی حذف شود و به دنبال درخواست‌های نامعقول از این مذاکرات هستند

به گزارش گندمــ پرس به نقل از فارس آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلای قدس زاهدان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به تشریح برکات ماه مبارک رمضان پرداخت و اظهار کرد: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای خودسازی و تزکیه نفس است و باید تمام اعضا و جوارح مسلمانان روزه باشد و از ارتکاب هرگونه گناه پرهیز کند.

 

13911130000625_PhotoA

 

نماینده ولی فقیه در سیستان بلوچستان با اشاره به حملات ددمنشانه عربستان علیه مردم مسلمان و مظلوم بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان هم دست از کشتار انسان‌ها بر نداشتند.

وی ادامه داد: مردم مظلوم یمن ایستادگی و مقاومت خود را به ویژه در ماه مبارک رمضان بیشتر کرده و تا پای جان ایستاده‌اند.

خطیب نماز جمعه زاهدان آمریکا را عامل اصلی جنگ عربستان و یمن دانست و گفت: آمریکا تلاش می‌کند مردم مسلمان را به جان هم بیندازد، اما مردم مظلوم یمن با اتکا به خداوند و به تاسی از قیام عاشورا با صبر و تحمل و ایستادگی از مبارزه عقب نشینی نخواهند کرد.

سلیمانی با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای اضافه کرد: آمریکا و اروپا و دشمنان ایران اسلامی نمی‌خواهند تحریم‌ها علیه ایران اسلامی حذف شود و به دنبال درخواست‌های نامعقول از این مذاکرات هستند.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: تیم مذاکره کننده هسته‌ای ما سربازانی در رویارویی با دشمن هستند و نباید تضعیف شوند.

سلیمانی در ادامه مناسبت‌های هفته از جمله فرا رسیدن روز تبلیغ و اطلاع‌‏رسانى دینى را گرامیداشت و گفت: اسلام یک متاع مهم و ارزشمند است که باید به همه دنیا عرضه شود.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه