تاریخ : سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022

خسارت 5 میلیاردی طوفان به تاسیسات آب و فاضلاب روستایی + خسارت جانی و مالی مردم سیستان؟

 • کد خبر : 25556
 • ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
خسارت 5 میلیاردی طوفان به تاسیسات آب و فاضلاب روستایی + خسارت جانی و مالی مردم سیستان؟

گندمــ پرس : طوفان شدید و گرمای طاقت فرسای هوان سیستان به تاسیسات و شبکه طرح جامع آبرسانی روستاهای سیستان خسارات زیادی وارد نموده است. این موضوع در حالی رخ می دهد که مردم سیستان نیز در معرض همین طوفان و گرما قرار دارند و صبورانه مشکلات را تحمل می کنند و هیچکس هم پیدا […]

گندمــ پرس : طوفان شدید و گرمای طاقت فرسای هوان سیستان به تاسیسات و شبکه طرح جامع آبرسانی روستاهای سیستان خسارات زیادی وارد نموده است.

این موضوع در حالی رخ می دهد که مردم سیستان نیز در معرض همین طوفان و گرما قرار دارند و صبورانه مشکلات را تحمل می کنند و هیچکس هم پیدا نمی شود که از خسارات وارده به این مردم سخن بگوید. در نظر بگیرید که وقتی طوفان , ریزگرد و گرمای شدید موجب از بین رفتن و خسارات شدیدی به تاسیسات آب و برق می شود این مردم چگونه شرایط سخت را تحمل می کنند ؟

 

IMG-20150705-WA0013

 

 

به گزارش گندمــ پرس به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان , طوفان و شدت گرمای هوا بیش از 5 میلیارد ریال به تاسیسات آبرسانی به روستاهای سیستان خسارات وارد کرده است .

بنا براین گزارش و به نقل از چاری معاون نظارت و بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان , این خسارات شامل مدفون شدن حوضچه های شیرآلات , افتادن تیرهای خیابانی , اتصال برق و صدمه دیدن و آتش گرفتن تابلوهای برق در اثر دمای بالای هوا , از کار افتادن بعضی از تجهیزات ابزار دقیق , ازکار افتادن دیزل ژنراتورها و . . .  می شود.

مهندس چاری عامل اصلی خسارات به تجهیزات اکتریکال را نوسانات شدید ولتاز برق و همچنین اتصالی های ایجاد شده در اثر طوفان شن عنوان و میزان خسارات وارده را بیش از 5 میلیارد ریال عنوان کرد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=25556

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
 1. خسارت سوختن وسایل برقی مردم را کی باید جوابگو باشه.چند روز قبل بر اثر قطع و وصل و افت فشار موتور یخچال خونه سوخت .تلویزیون هم فکر کنم صفحه جمع کرده وقتی روشن میکنم چند تا خط میوفته رو صفحه.خدا به داد مردم مظلوم سیستان برسه.حالا نه توان خرید یخچال را دارم نه تعمیر یخچال …….

  • سلام گندم پرسی های عزیز
   طاعات و عبادات شما قبول حق
   – گزارشی از افت فشار برق و خسارات وارده به مردم و سطح جوابگویی مسؤلین برق شهرستان و استان در این راستا تهیه کنید.

 2. اخر عزیزان این تصویر سیستان است نه افغانستان جنگ زده اگر این طوفان ها در بقیه شهرهای کشور اتفاق می افتاد مسولین و نمایندگان چه دستوراتی صادر می کردند چرا نمایندگان در مجلس صداشون در نمیاد

 3. سیستان با5000سال قد مت بزرگترین ویرانه کشور چون دلسوزی ندارد

 4. خوشم میاد که براورد خسارت کردن و عدل 500 میلیون تومن خسارت داشته، واقعا مواردی که گفتن اینقد خسارت داره

 5. …………………………………………….بابا این حرف هاراویل کنیدبه فکرچاره باشیدمسئولین عزیزتامشکلات مردم زجرکشیده حوزه سیستان برطرف شودوآنهانیزازمزایایی که دیگرشهرستانهای کشوراستفاده می کنندبهره مندشوند