گندمــ پرس : طوفان شدید و گرمای طاقت فرسای هوان سیستان به تاسیسات و شبکه طرح جامع آبرسانی روستاهای سیستان خسارات زیادی وارد نموده است. این موضوع در حالی رخ می دهد که مردم سیستان نیز در معرض همین طوفان و گرما قرار دارند و صبورانه مشکلات را تحمل می کنند و هیچکس هم پیدا […]

گندمــ پرس : طوفان شدید و گرمای طاقت فرسای هوان سیستان به تاسیسات و شبکه طرح جامع آبرسانی روستاهای سیستان خسارات زیادی وارد نموده است.

این موضوع در حالی رخ می دهد که مردم سیستان نیز در معرض همین طوفان و گرما قرار دارند و صبورانه مشکلات را تحمل می کنند و هیچکس هم پیدا نمی شود که از خسارات وارده به این مردم سخن بگوید. در نظر بگیرید که وقتی طوفان , ریزگرد و گرمای شدید موجب از بین رفتن و خسارات شدیدی به تاسیسات آب و برق می شود این مردم چگونه شرایط سخت را تحمل می کنند ؟

 

IMG-20150705-WA0013

 

 

به گزارش گندمــ پرس به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان , طوفان و شدت گرمای هوا بیش از 5 میلیارد ریال به تاسیسات آبرسانی به روستاهای سیستان خسارات وارد کرده است .

بنا براین گزارش و به نقل از چاری معاون نظارت و بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان , این خسارات شامل مدفون شدن حوضچه های شیرآلات , افتادن تیرهای خیابانی , اتصال برق و صدمه دیدن و آتش گرفتن تابلوهای برق در اثر دمای بالای هوا , از کار افتادن بعضی از تجهیزات ابزار دقیق , ازکار افتادن دیزل ژنراتورها و . . .  می شود.

مهندس چاری عامل اصلی خسارات به تجهیزات اکتریکال را نوسانات شدید ولتاز برق و همچنین اتصالی های ایجاد شده در اثر طوفان شن عنوان و میزان خسارات وارده را بیش از 5 میلیارد ریال عنوان کرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه