شهرگندمــــ :  متاسفانه باز هم حادثه تلخ دیگری رخ داد و در پی آن یک مامور خدوم نیروی انتظامی شهید و دو مامور دیگر زخمی شدند , حال باید دید هنوز مسئولین استان و بخصوص شخص استاندار معتقدند که این مسائل خرده شرارت است و شرارت محسوب نمیشود ؟؟؟ ساعتی قبل بخشدار نوک آباد شهرستان […]

شهرگندمــــ :  متاسفانه باز هم حادثه تلخ دیگری رخ داد و در پی آن یک مامور خدوم نیروی انتظامی شهید و دو مامور دیگر زخمی شدند , حال باید دید هنوز مسئولین استان و بخصوص شخص استاندار معتقدند که این مسائل خرده شرارت است و شرارت محسوب نمیشود ؟؟؟

ساعتی قبل بخشدار نوک آباد شهرستان خاش خبر ازخرده شرارتی دیگر در استان داد و  گفت: لحظاتی پیش سه نفر از مامورین گشت نیروی انتظامی در محور اسکل آباد – نوک آباد خاش توسط اشرار مسلح به شهادت رسیدند

20141011173550-20140630102303325

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از تفتان ما , مهدی جمشیدزهی اظهار داشت: لحظاتی پیش در محور اسکل آباد – نوک آباد دوخودروی ۴۰۵ و وانت پیکان  که سرنشینان آن مسلح به سلاح گرم بودند با ماموران درگیر شده و به سمت خودرو گشت تیراندازی کردند.

وی بیان کرد: اشرار مسلح با نزدیک شدن به خودروی پلیس، سرنشینان را به رگبار بسته و از محل متواری شدند که  بر اثر این حادثه گروهبان یکم نوروزی بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسیده و همچنین ستوان سوم حمتیان و محققیان سرباز وظیفه مصدوم شدند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه