تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ مرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 11 August , 2022

خداحافظی نصیری با دانشگاه علوم پزشکی زابل/ آیا ضعیفی رفت و ضعیف تری آمد?

 • کد خبر : 46213
 • ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۷:۵۲
خداحافظی نصیری با دانشگاه علوم پزشکی زابل/ آیا ضعیفی رفت و ضعیف تری آمد?
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر هادی میرزایی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی، درمانی زابل منصوب کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر هادی میرزایی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی زابل منصوب کرد.

 

به گزارش گندم خبر, انتصابات در استان سیستان و بلوچستان روز به روز ضعیف تر از دیروز می شود و بعد از به منصب رسیدن استاندار غیربومی و به ظاهر ضعیف حال نوبت به تغییرات دیگر رسیده است.

 

طی حکم روز گذشته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نصیری که عملکرد نسبتا ضعیفی در دوران مسئولیتش داشت با میز ریاست دانشگاه علوم پزشکی زابل خداحافظی و میرزایی “اصلاح طلب” که هیچ تجربه مدیریتی تا بحال نداشته به مدیریت یکی از مهمترین دانشگاه های استان منصوب گردید.

 

باید نشست و دید که این انتصاب خارق العاده را کدام یک از نمایندگان در کارنامه خود درج خواهد نمود.

 

باید دید آیا ضعیفی رفته و ضعیف تری آمد یا خیر?

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46213

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 13در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۳
 1. با سلام.وقتی که ما در انتخابات بجای انتخاب فردی اصلح با کارنامه قوی دنبال طائفه گرایی هستیم پس نباید توقع داشت که رئیس دانشگاه را کدوم نماینده انتخاب کرده.این همان جهان سومی است که ما در آن زندگی میکنیم

  • د…..بزرگ رفت خدا کنه این لایق باشه

  • دکتر میرزایی که شمامیگین سابقه مدیریتی نداره شمال،کجا میدونین شماصددرصدمزدور کسی هستین پستهای مدیریتی دکتر میرزایی پزشک معتمدزابل ریاست دانشکدپزشکی.ریاست پزشکی قانونی قاۓم مقام دانشگاه علوم پزشکی زابل.وغیره…

 2. چقد مطمئنین که ایشون اصلاح طلب هست؟
  تا جایی که بنده ایشون رو میشناسم ایشون اصولگرا هستن.

 3. چرا به جای اصلاح طلبی واصول گرایی به کارآیی افراد توجه نمیکنید.
  دکتر نصیری شایستگی ولیاقت خودرانشان دادند وبنظرمن نبایدبه ایشان گفت ضعیف عمل کردند چراکه ایشان برخلاف اختیاراتی که به ایشان داده شده نمیتواندعمل کند.نفربعدی هم همین طور.
  خوداستان امکانات ضعیفی داردودرهمه چیزضعیف است آنوقت ازمسئولین چه توقعی دارید؟کسی که این تیتروخبررادرج کرده شماچه ضعفی دارید یاازطرف چه کسی هستید؟ببینیدبه راحتی همه چیززیرسوال میرود.چشمهارابایدشست جوردیگربایددید

 4. باسلام
  باتبریک فراوان جهت انتصاب بجای دکتر میرزایی ان شالله در کارها موفق باشند اما بهتر است مدیران شبکه های بهداشت درمان شهرستان رو که عملکرد ضعیف دارند تغییر بدهند.

 5. سلام متاسفم که زحمات بسیار زیاد دکتر نصیری را که در تاریخ دانشگاه علوم پزشکی زابل بینظیر بود نادیده گرفته و به این راحتی پا بر وجدان خود میگذارید شما وابسته به چه حزب و گروهی هستید؟تنها مرکز تنفسی کشور به همت دکتر نصیری در زابل ساخته شده بخش سوختگی و بیمارستان سل و بلوک زایمانی و ناباروری و خیلی موارد دیگر به همت این نابغه سیستانی انجام شده است به جای تشکر و بدرقه انگ ضعف به او میزنید!همین است که سیستان رو به اینجا رسانیدن به جای حمایت از دکتر میرزایی هنوز عملکردش رو ندیده بر طبل ضعف می‌کوبید.باشد که در حضور حق تعالی جوابگوی این نوع نگارش مغرضانه خود باشید.

 6. مزدوران شما چه شناختی ازدکترمیرزایی دارین.لعنت بهتون

 7. به جرأت یکی از بهترین مدیرانی که سیستان به خود دیده دکتر نصیری هستن من نمیخوام کارنامه ایشون رو بگم که تا حدودی شهروند سیستانی گفتند ولی بزرگ ترین آفت سیستان همین تخریب هاست که متاسفانه در رسانه شما دیده میشه به جای حمایت از مدیر جوان، نخبه و بومی لفظ ضعیف رو به کار می برید بعد ادعای ما اینه چرا مدیری سیستانی در پست های کلان کشوری نیست وقتی تخریب ها و عدم حمایت ها در شهر خودمون هست هیچ پستی به ما نمیرسه نکته بعدی تو خبر دیگه شما طرفداری از استاندار می کنید و میگین چرا باهاش مشورت نشده شخصی که خودتون در همین متن بالا اون رو هم مدیر غیر بومی ضعیف خطاب کردین(به این میگن گل به خودی رسانه ای) بعد سرپرست جدید رو هم ضعیف خطاب کردین با اینکه یکی از حسن های ایشون سابقه زیادشون در دانشگاه علوم پزشکی و شناخت حداکثری از دانشگاه و همچنین طی کردن سطوح مدیریتی در دانشگاه هست الان سوال اینجاست همه شدن ضعیف خب شما کار رو راحت کنید بگید قوی کیه؟؟؟؟ دوستان شما؟!! در آخر هم این جمله مشهور دکتر دهمرده که خدا میدونه پدر کی رو بیامرزه

 8. س ظلمی که دکتر نصیری درحق کارمندانش میکرد بابی احترامی بازشته میکرد بدون تقدیرنامه خالی بعداز۲سال هنوزحق شان نداده این بلابرسرخودش آمد دنیاگرداست عزیزان چاپلوسی لیس نبود

 9. دست مریزاد نابغه ی سیستان خدا قوت که با کوله باری پراز افتخار سیستان را ترک کردی- دست مریزاد دکتر جوان- بگذار چشم دشمنانت کورباشد تا این همه زحمت تورا نبیند- اما خدای تو خواهد دید و همیشه وهمه جا پشتت خواهد بود- به سلامت وخدا به همراهت

 10. زابل عزیز اگر فرزندان زحمتکش و اصلح و سرسفره خانواده بزرگ شده‌ی تو تصدی امورات را بدست نگیرند و دیگران به جای حمایت و دادن نظرات کارشناسی شده و قبول خرد جمعی به یاری او برنخیزند آیا راه دیگری برای سربلندی و آبادیت و اتجام دین وجود دارد. زابلی عزیز هیچ انسانی به تنهایی کامل نیست بیایید بجای پیش داوری و گفتن حرفهای بی اساس، اگر کاری از دستمان برنمیاید حداقل پا روی وجدان خود نگذاریم و برای برای دکتر میرزایی گرامی آرزوی موفقیت کنیم مطمئنا ایشان دلسوز منطقه هستند و برنامه های خوبی برای کار دارند.
  خدا قوت دکتر جوان!

 11. کاروانی که بود بدرقه‌اش حفظ خدا به تجمل بنشیند به جلالت برود
  راست می گویند اضمحلال فرهنگی در حال بلعیدن جامعه ماست مشارکت گریزی، اشتقاق جامعه به من ها، به طایفه ها، پز روشنفکری گرفتن و کلمات قلنبه گفتن، از همه کس و از همه چیز انتقاد کردن، کاری برای بهبود کشور و شهر و … نکردن و تلاش دیگران را یکسره به باد نفی و نقد گرفتن و قرار دادن انسانها در دو سته سیاه و سفید مطلق، پرخاشگری، نگاه یک وجهی، طلبکاری از همه چیز و همه کس و بیرون کشیدن این خود لعنتی از مسئولیت همه کاستی ها و کمی ها، آفتی جانکاه است که در این تیتر زشت و زننده شمایی که دستی در فرهنگ دارید و میراث و میثاقی سترگ برای بهبود فرهنگی بر دوشتان قرار دارد روح آزاری می کند.
  دکتر نصیری را می شناسم هر چند با ایشان هیچ نسبت فامیلی ندارم و در مجموعه علوم پزشکی نیز خدمت نمی کنم اما ایشان را خوب می شناسم زیرا به مدت چهار سال افتخار هم کلاس بودن با ایشان را داشته ام و در دوران تصدی مسئولیت شان نیز از دور و نزدیک در جریان فعالیت هایشان بوده ام.
  اگر می خواهید بر روال صواب و صحیح گام بردارید نباید یکجانبه و یک بعدی بر عملکرد یک مدیر قضاوت کنید باید با او مصاحبه کنید و روشن و صحیح از عملکردهایش، مصائب و مشکلاتش، ضعف ها و انتقادهایی که به او وارد است بپرسید و ن بر موفقیت ها و شکست هایش ور بتابانید و موانع و ناتوانی هایی که بر سر راهش بوده یا او خود به آن دچار بوده است را نقد کنید، چرا که او هم با وجود تخصص ارزشمندش و ذکاوتش، انسانی چون من و شماست نه سفید است و نه سیاه بلکه مثل هر انسانی خاکستری است وجودش ترکیبی از قوت و ضعف است که اگر نبود راه تعالی انسان معنی نمی یافت.
  دکتر نصیری آرمانی محترم داشت آرمان او خدمت به سرزمین پدری بود و هزینه آن را نیز، که اولینش دوری از همسر و فرزندانش بود به جان خرید، می دانم که نه شیفته مقام و بوده و نه تشنه ثروت، او آرمان و رویایی داشت که این روزها در بسیاری از مسئولین این شهر دیده نمی شود، لذا از نقد شما نه بوی سازندگی و دلسوزی بر این سرزمین، که بوی زننده کینه ورزی و تخریب به مشام می رسد که راهی به صواب نیست… .