تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

خبر نیمروز : نارضایتی شهروندان از آسفالت بی کیفیت جاده زابل به نیمروز

  • کد خبر : 21408
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۲
خبر نیمروز : نارضایتی شهروندان از آسفالت بی کیفیت جاده زابل به نیمروز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنیمروز، پس از انتشار مطالبی در خصوص آسفالت جاده نیمروز- زابل در پایگاه خبری خبرنیمروز بلاخره بعد از گذشت یک ماه اداره راه و شهرسازی مسئولیت جاده نیمروز را برعهده گرفت و اقدام به روکش آسفالت جاده نیمروز- زابل کرد. متاسفانه این اداره بجای انجام آسفالت با استانداردهای تعریف شده […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنیمروز، پس از انتشار مطالبی در خصوص آسفالت جاده نیمروز- زابل در پایگاه خبری خبرنیمروز بلاخره بعد از گذشت یک ماه اداره راه و شهرسازی مسئولیت جاده نیمروز را برعهده گرفت و اقدام به روکش آسفالت جاده نیمروز- زابل کرد.

متاسفانه این اداره بجای انجام آسفالت با استانداردهای تعریف شده اقدام به روکش آسفالت بدون کیفیت نموده و حتی برای انجام پخش این آسفالت به شیوه اصولی بجای فینیشر از گریدر استفاده کرده است که باعث ایجاد موج نارضایتی در بین شهروندان نیمروزی شده است.

شایان به ذکر است: آسفالتهای بی کیفیت علاوه بر ایجاد ترک و گودال باعث صدمه دیدن به خودروها و در نهایت ضرر به مردم می گردد.

رئیس اداره راه و شهرسازی زابل که متولی این امر است در خصوص آسفالت بی کیفیت باید پاسخگو باشد که چرا بیت المال را اینگونه از بین می برند

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21408
  • دیدگاه‌ها برای خبر نیمروز : نارضایتی شهروندان از آسفالت بی کیفیت جاده زابل به نیمروز بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.