گندمــ پرس : علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در خصوص برقراری حق مرزی برای فرهنگیان اظهار کرد: در سال تحصیلی آینده، حق مرزی را برای همهٔ همکاران مناطق مختلف استان سیستان و بلوچستان برقرار می‌کنیم.    به گزارش گندمـ پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان وی افزود: این اقدام که در سال […]

گندمــ پرس : علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در خصوص برقراری حق مرزی برای فرهنگیان اظهار کرد: در سال تحصیلی آینده، حق مرزی را برای همهٔ همکاران مناطق مختلف استان سیستان و بلوچستان برقرار می‌کنیم. 
 
به گزارش گندمـ پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان وی افزود: این اقدام که در سال گذشته نیز انجام شد، ۴۰ میلیارد تومان برای آموزش و پرورش بار مالی به همراه داشت. 
 
فانی ادامه داد: بدیهی است اگر همکاران فرهنگی احساس کنند دریافتی آن‌ها متناسب با خدمات ارائه شده است انگیزهٔ آن‌ها افزایش یافته و باعث بازدهی بیشتر کار آن‌ها می‌شود. 
 
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: پیرامون این موضوع، به مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان ابلاغ شده تا با توجه به قوانین خدمات کشوری و سایر قوانین موجود در کشور پیشنهادهایی را برای جبران برخی از تلاش‌ها و خدمات همکاران ارائه دهند. 
 
وی افزود: امیدواریم وزارت آموزش و پرورش بتواند متناسب با سختی کار و تلاش‌های همکاران عزیز از طریق مبادی ذی‌ربط مجوزهای لازم را برای پرداخت‌های اضافی اخذ کند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه