گندمـــ پرس : بالاخره پس از مدتها انتظار طرح راه اندازی منطقه آزاد سیستان آماده و جهت طرح در شورای عالی مناطق آزاد کشور به دبیرخانه این شورا ارسال شد. به گزارش گندمــ پرس به نقل از ایرنا مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان که در شورای عالی برنامه ریزی و توسعه استان سخن میگفت […]

گندمـــ پرس : بالاخره پس از مدتها انتظار طرح راه اندازی منطقه آزاد سیستان آماده و جهت طرح در شورای عالی مناطق آزاد کشور به دبیرخانه این شورا ارسال شد.

علی اوسط هاشمی

به گزارش گندمــ پرس به نقل از ایرنا مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان که در شورای عالی برنامه ریزی و توسعه استان سخن میگفت در خصوص این طرح گفت : هم اینک طرح راه اندازی منطقه آزاد در سیستان امضا و به دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور برای تصویب ارسال شد.

لازم بذکر است این طرح پس از تصویب در شورای عالی مناطق آزاد کشور و ان شالله در صورت تصویب به هیات دولت می رود و پس از تصویب هیات دولت در مجلس شورای اسلامی مطرح و درصورت تصویب مجلس این طرح جهت اجراء به دولت ابلاغ می گردد.

جا دارد از زحمات تمامی کسانی که دراین مدت جهت اجرایی شدن این طرح کوشش کرده اند( مردم , استاندار , امام جمعه زابل , فرمانداران و نمایندگان سیستان درمجلس شورای اسلامی) تقدیر و تشکر نماییم و از آنان بخواهیم که زین پس نیز کمافی سابق پیگیر مساله باشند تا هرچه سریعتر اجرایی گردد.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه