خانه کبدی در زهک احداث شود

  • کد خبر : 23592
  • ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
خانه کبدی در زهک احداث شود

گندمـــ پرس : جمشید رخشانی‌نسب در جلسه شورای ورزش زهک با تاکید بر اجرای آئین‌نامه حمایت از قهرمانان ملی گفت: جزئیات این آئین‌نامه در نقاط مختلف کشور اجرا می‎شود که باید با پیگیری‌های لازم از حق و حقوق قهرمانان استان نیز دفاع کرد. رخشانی با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم زهک افزود: این موضوع باعث […]

گندمـــ پرس : جمشید رخشانی‌نسب در جلسه شورای ورزش زهک با تاکید بر اجرای آئین‌نامه حمایت از قهرمانان ملی گفت: جزئیات این آئین‌نامه در نقاط مختلف کشور اجرا می‎شود که باید با پیگیری‌های لازم از حق و حقوق قهرمانان استان نیز دفاع کرد.

13930710000125_PhotoA

رخشانی با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم زهک افزود: این موضوع باعث شده ورزش آن‌طور که باید و شاید در سبد هزینه‌ای خانواده‌ها قرار نگیرد اما با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح ورزشی در بخش همگانی می‎توان به تشویق مردم برای فعالیت‌های ورزشی پرداخت.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری ادارات و دهیاری‌های و خود مردم تعداد ورزشکاران سازمان یافته در زهک از 1000 نفر به 3000 نفر افزایش یابد.

فرماندار زهک خواستار تکمیل مجموعه ورزشی شهرستان و ساخت خانه کبدی در این شهر شد.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه امسال افزایش آمار بیمه ورزشی در استان یکی از اهداف این اداره کل است، اظهار کرد: مطابق با میانگین کشوری پنج درصد از جمعیت استان یعنی 121 هزار نفر باید تا پایان سال به صورت سازمان یافته در فعالیت‎های ورزشی شرکت کنند که سهم زهک 3 هزار نفر خواهد بود./فارس

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23592

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. ما شا ا…. برادر