حکایت مفقود شدن 90 تن سیمان و جوابیه رئیس شورای شهر زابل

  • کد خبر : 19533
  • ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۲
حکایت مفقود شدن 90 تن سیمان و جوابیه رئیس شورای شهر زابل

شهرگندمــــ : مدتی قبل مساله ای درخصوص مفقود شدن 90 تن سیمان شهرداری زابل در رسانه های مختلف سیستان منتشر و سروصدای بسیاری نیز بوجود آورد و در نهایت نیز شورای شهر از وبسایت اوشیدا به دادگاه شکایت کرد. درهمین راستا بزی رئیس شورای شهر زابل درگفتگو با شهرگندمـــ  گفت : این مساله به زمان […]

شهرگندمــــ : مدتی قبل مساله ای درخصوص مفقود شدن 90 تن سیمان شهرداری زابل در رسانه های مختلف سیستان منتشر و سروصدای بسیاری نیز بوجود آورد و در نهایت نیز شورای شهر از وبسایت اوشیدا به دادگاه شکایت کرد.

index

درهمین راستا بزی رئیس شورای شهر زابل درگفتگو با شهرگندمـــ  گفت : این مساله به زمان تصدی شهردار قبلی مربوط میشود و یکی از پیمانکاران تخلفی انجام داده و پرونده نیز در دادگاه درحال پیگیری میباشد و مساله آنطور که بیان شده است نمیباشد و سیمانی مفقود نشده , و مشخص است که چه شده است , دادگاه نیز درحال بررسی این مساله میباشد.

وی درخواست کرد مسائلی که درحال پیگیری میباشد و دادگاه هنوز رای قطعی درخصوص آن صادر نکرده است , با دقت نظر بیشتری از سوی رسانه ها منتشر شود.

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19533

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. سلام :
    آقای بزی حرفهای شما ، مثل اقدامات و عملکرد شما در شورای شهر گنگ و نامفهوم است ، لطفا شفاف و صریح بیان بفرمایید ، منظور از تخلف چیست ، شما فرمودید که پرونده در دادگاه در حال رسیدگی است ، هنوز رای صادر نشده است ، چگونه به این نتیجه رسیدید که پیمانکار تخلف کرده است ، آیا شما در دادگاه خود او را محاکمه کرده و رای به متخلف بودن آن داده اید؟!

  2. درود بر سایت وزین اوشیدا که این موضوع را رسانه ای کرد.وگرنه بقیه که خواب بودند یک سوال آیا ز مان شهردار قبلی رییس شورا کس دیگری بوده یا همان اآقای بزی … متاسفم از انتشار این دو کلمه این جوابیه نیست.فقط سعی کردن که اصل موضوع را پاک کنند .مردم چشم و گوش دارن و میبینند که چی در شهرداری میگذره و چه شکلی امورات بعضیها میگذرد.تشکر….

  3. سلامدیگه الان همه …………………… با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشود……………