گندمـــ پرس : نیشگون که از همان ابتدای کارش منتقد اصلی عملکرد شورای شهر و شهردار بوده است , اینبار اما به حمایت از عملکرد شورا و شهردار پرداخته و به گونه ای دیگر به بیان مشکلات شهر که مربوط به شورا و شهرداری می شود پرداخته است و از نهضت آسفالت مطالبی را بیان […]

گندمـــ پرس : نیشگون که از همان ابتدای کارش منتقد اصلی عملکرد شورای شهر و شهردار بوده است , اینبار اما به حمایت از عملکرد شورا و شهردار پرداخته و به گونه ای دیگر به بیان مشکلات شهر که مربوط به شورا و شهرداری می شود پرداخته است و از نهضت آسفالت مطالبی را بیان کرده است.

البته به نظر می رسد نیشگون بیش ازاینکه به فکر حل کردن مشکلات باشد بیشتر سعی دارد نشان دهد که درتمامی حوزه ها صاحب فکر و اندیشه است تا شاید به این طریق بتواند در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی که قصد کاندیداتوری دارد , نظر مردم را جلب نماید , حال باید دید , پس از انتشار این نوشته مخالفین نیشگون چه ضرب آهنگی جهت تخریب وی در نظر خواهند گرفت و عملی خواهند کرد , البته توصیه ما به این عزیزان این است که با اندیشه به پیش روند که مانند دفعه گذشته مکرشان به خودشان بازنگردد و نیشگون بیش از این مشهور نشود , ان شالله

نیشگــون : سلام
بالاخره نهضت آسفالت هم با تحقق هدف اصلی اش به پایان رسید و و تلاش دست اندرکاران این امر به بار نشست… حالا مغرضین بگویند نه!!! منتقدین بگویند به هدفش نرسیده چون ما اینهمه کوچه و خیابان پر چاله و چوله داریم… هرکس هر چه می خواهد بگوید به گوش نیشگونی ما نمی رود که نمی رود…

آقاجان اصلا فکر نیشگونی ما و هر عقل سلیمی می گوید هدف اصلی شروع این نهضت آسفالت همین خیابان آخری بود و به قول معروف «مقصود تویی کعبه و بت خانه بهانه است»

خیابانی که یک سر آن پارک غدیر است و سر دیگرش شورای اسلامی شهر زابل… حالا اگر برحسب اتفاق خانه شهردار محترم زابل و . . .  در آن قرار دارد , چشم حسودان کور چون این مساله کاملا اتفاقی بوده و ربطی به عملکرد ایشان ندارد , این افراد هم حق دارند که کوچه شان آسفالت شود , حال اینکه کمی زودتر از آنکه باید به این حق رسیده اند دیگر از خوش شانسی آنان است که در مسیر تردد به سمت شورای شهر قرار دارند و الا هیچ مساله ای دیگری در کار نیست.

بالا غیرتا آخر تا کی این منتقدان دو آتشه فقط نیمه خالی لیوان را می بینند ؟؟؟؟ بد است توی آشفته بازار , که خود سکوی پرتاب برخی اعضا شده برای پست های کلیدی در سایر ادارات  یک شهردار شجاع پیدا شده و فاصله خانه خود با شورای شهر و شهرداری را هموار و زیباسازی کرده است تا دیدارها و جلسات اداری  و کاری به جلسات خانگی بکشد و بهره وری جلسات!!! را افزایش دهد؟   بابا مدیر یعنی همین که برای خدمت به مردم خانه  و اداره نمی شناسد!!!

ای چشم حسودان کور باد که نمی توانند اقتصاد مقاومتی اعمال شده توسط شهردار را ببینند … بابا جان وقتی ماشینی که وظیفه انتقال شهردار از خانه  به شهرداری را دارد یا وسیله دولتی زیر پای اعضای شورای شهر که برای دیدن شهردار به خانه اش می روند کم تر استهلاک داشته باشد و دیرتر به جلوبندی اش آسیب می رسد , نماد کامل و بارز اقتصاد مقاومتی نیست؟

آی مغرضین منتقد , ای صهیونیست , شما را به جان آن کس که دوست دارید کوتاه بیایید و سر به سر خادمان!!! شهرتان نگذارید.

 

20150526213637

 

اصلا شهردار جان تو به حرف این حسودان و مغرضین گوش نده و هرکجا را که دلت خواست آسفالت کن … فقط مثل همین خیابان خودتان , قبل از شروع آسفالت به فکر ایجاد فضای سبز در خیابانها باش و حتی اگر شده مثل همین خیابان در دیگر خیابانها نیز درختی بکار و یا با ادارات مختلف مد نظر مثل برق و آب و فاضلاب و مخابرات و شرکت گازی که نداریم هماهنگ شو , برای جلوگیری از آسیب پس از آسفالت ، برای همه خیابان ها و کوچه های دیگر نیز این هماهنگی ها را انجام بده.

اما پیشنهاد نیشگون : توصیه نیشگون به همه مدیران ادارات  این است که  در راستای یاری رساندن به شهردار ـ که وظیفه مهم هر شهروند است ـ و نیز زیبا سازی و آسفالت همه معابر شهری هر مدیر دولتی فاصله خانه تا محل کار خود را با هزینه دولتی زیبا سازی و آسفالت نماید تا ضمن رونق آسفالت ، هم ترددشان از خانه تا اداره تسهیل گردد و هم همان اقتصاد مقاومتی با موضوع خودروهای دولتی محقق گردد . انشاء الله

با تشکر ـ نیشگــون

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه