تاریخ : یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲ Sunday, 4 June , 2023

حمایت مالی گندمـــ پرس از تیم فوتسال جوانان زابل جهت شرکت در مسابقات کشوری + تصویر

  • کد خبر : 27603
  • ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۵۳
حمایت مالی گندمـــ پرس از تیم فوتسال جوانان زابل جهت شرکت در مسابقات کشوری + تصویر

گندمــ پرس : چند روز قبل مربی و جمعی از اعضای تیم فوتسال جوانان زابل , قهرمان استان و نماینده استان در لیگ جوانان فوتسال کشور به گندمـ پرس مراجعه و درخصوص مشکلات مالی که جهت اعزام به این مسابقات داشتند گلایه های مطرح کردند.   یکی از این مشکلات عدم داشتن لباس مناسب جهت […]

گندمــ پرس : چند روز قبل مربی و جمعی از اعضای تیم فوتسال جوانان زابل , قهرمان استان و نماینده استان در لیگ جوانان فوتسال کشور به گندمـ پرس مراجعه و درخصوص مشکلات مالی که جهت اعزام به این مسابقات داشتند گلایه های مطرح کردند.

IMG-20150828-WA00041

 

یکی از این مشکلات عدم داشتن لباس مناسب جهت شرکت دراین دوره از مسابقات بود که با مساعدت مهندس طباطبایی مدیرمسئول گندمـ پرس , لباس مناسب در اختیار این تیم قرار گرفت , آنها نیز به جهت تقدیر و تشکر از این حرکت حمایتی , بر روی لباسها نام گندمـ پرس را حک کردند و به شکلی که مشاهده می کنید در مسابقات جوانان کشور که در استان همدان شهر ملایر درحال برگزاریست حضور یافتند.

 

IMG-20150828-WA0004

 

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=27603

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. جناب گندم جان چرا حمایتی از ورزش منطقۀ سیستان توسط ادارۀ کل ورزش و جوانان استان صورت نمی گیرد؟؟

  2. ورزش کبدی سیستان طوری پیشرفت نموده که ما بازیکن در سطح ملی داریم و حتی بازیکنان سیستانی در تیمهای خارجی حضور پررنگی دارند . مدیرکل ورزش و جوانان استان به نظر می رسد بیشتر از ورزشهای رزمی که همان رشتۀ ورزشی مورد علاقۀ خودشان است حمایت می کنند . و دیگر رشته های ورزشی در حاشیه قرار گرفته اند . وگرنه مگر می شود که تیم قهرمان فوتسال استان پولی بابت خرید لباس مناسب نداشته باشد .