تاریخ : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ Sunday, 3 July , 2022

حمایت یا اهانت ؟!/خبرنگار با سابقه صداوسیما پاسخگو باشد+تصاویر

 • کد خبر : 46644
 • ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۳
حمایت یا اهانت ؟!/خبرنگار با سابقه صداوسیما پاسخگو باشد+تصاویر
حسن شمشادی خبرنگار با سابقه صدا و سیما کشور در یکی از پست های اینستاگرام خود با انتشار این تصویر نوشت که مردم در بخش هایی از منطقه سیستان به دلیل فقر و نداری با گوشت گربه..

گندم خبر, حسن شمشادی خبرنگار با سابقه صداوسیما کشور در یکی از پست های اینستاگرامی خود با انتشار این تصویر نوشت که مردم در بخش هایی از منطقه سیستان به دلیل فقر و نداری با گوشت گربه شکم خود را سیر می کنند.

 

باید خطاب به وی گفت از شما بعید است که در قامت یک خبرنگار چنین حرفی را بیان می کنید.

 

سیستانیان و اصولا مردمان سیستان و بلوچستان همواره به استواری و استقامت و دینداری شهره خاص و عام هستند پس چرا ذره ای با خود تفکر نکردید که آیا این نوشته به صلاح مردم سیستان است یا حرمت و شخصیت آنها را لگد مال می کند؟!

 

سیستان شاید که نه، قطعا از قهر طبیعت و ضعف دیپلماسی خارجی و کوتاهی مسئولان امر رنج می برد اما مردمانش هیچ گاه این خفت و خواری را بر خود متحمل نمی شوند تا از گوشت گربه برای اطعام زنان و مردان روزه دار و کودکان خردسال استفاده کنند.

ذره ای در خیرخواهی جناب شمشادی در این نوشتار شکی وجود ندارد اما وی باید بداند که حمایت و دلسوزی با اهانت فرقی از زمین تا آسمان دارد.

 

مردم این استان و خصوصا سیستان نشینان ادبی دارند با قدمتی تاریخی. آنها از این نوشته تان دلخور شده اند اما حیا و عفت شان اجازه نمی دهد تا در ماه صیام، سخنی ناروا به میان آورند و یا با نوشتن پیام های نازیبا در نظرات صفحه شخصی تان، به شما حمله کنند اما بر شما لازم است تا نسبت به این نوشتار و تصویری که منتشر کرده اید ویرایش مجددی کرده و از این مردم دلجویی کنید.

 

جناب شمشادی راه های خیرخواهی زیاد است اما شما بدترین راه را برای حمایت از این مردم انتخاب کردید.

 

دوستی تان بیشتر شبیه دوستی خاله خرسه است.

منبع:یادداشت های یک خبرنگار

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46644

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 15در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۵
 1. حتما منظورش با سوسیس و کالباس خودشونو سیر میکنند بوده?

 2. مطمئن باشید حمایت است در ضمن من شنیدم گوشت مرغ مرده رو بعضی از فقرا از اطراف مرغداری ها جمع میکنن و میخورن!!!!!!

 3. سلام ایشون در جواب‌کامنت ها هنوز تاکید دارن که حرفشون درست است و نظرات رو به باد مسخره گرفتتند

 4. سلام معذرت دیدگاه یه خبرنگار که این باشه چه انتظاری میشه داشت از بقیه خسته نباشیدآقای خبرنگار که اینقدردلسوزی دلت به حال خودتون بسوزه مردم سیستان نیاز به دلسوزی شما ندارنند

 5. چرا فکر میکنید اهانت شده؟؟؟این در اصل کار اصلی خبرگزاری های محلی مثل شما و اون شبکه بی مصرف هامون هست که همه چی رو گل و بستان نشون میده.مردم خون گریه میکنن خون از بدبختی و فلاکت.در تمام کشور آواره شدیم و مثل بدبختا و مهاجرین خارجی ما مردم برخورد میکنن.بوالله این دستمزد این مردم باشرف نیست. اگه خیلی بهتون برخورده و رگ غیرت تان بجوش ، آمده یا علی، پاشید برید همون مناطق که این آقا مدعی هست ،گزارش تهیه کنید.وضع مردم رو به همه جا اعلام کنید.رسانه ای بشه.یک کم از خوزستان یاد بگیرید .چند روز خاک بلند میشه چه فغانی میکنند.یاحق

 6. باید خون گریست چون مردم سرزمینم در اوج ثروت سرمایه هایشان به واسطه سیاست های غلط نظام از بین رفته است ، امید است مردم ما فریاد عدالتخواهی و آزادی سر دهند تا دیگر شاهد اینگونه مصیبت و رنج نباشیم

 7. ایشون اشتباه میکنه تاکید داره، کاش میدونست با این خشکسالی پر کلاغ هم تو کل منطقه نمی‌تونه پیدا کنه. پیدا کردن کلاغ معجزه است.

 8. عکسی که خبرنگار گرفته بیشتر شبیه گوشت خرگوش? ،من مطمئنم یا سر به سر این خبرنگار گذاشتن و یا موضوع فقط اینه که این آقا به این بهونه میخواد پول جمع کنه ،چرا حساب شخصی خودش داده مگه انجمنی،بنیادی و یا خیریه ای وجود ندارد !من از گندم خبر خواهش میکنم این خبر پیگیری کنن.ممنون

 9. به هیچ عنوان اجازه همچین تهمت و افترا رو به هر کس نخواهیم داد ، مردم سیستان خیلی نجیبتر و با اصالت تر از این حرفا هستن ک هر چیزی رو بهشون نسبت بدن، اگر راست می‌گفت چرا با شماره حساب شخصی خودشون اومدن کمک، واقعاً که باید به نیت ها شک کرد

 10. به نظرمن توهین نیست?

 11. لطفا وام به کارکنان دولت ندهید مشکل زابل حل می شود

 12. مشکل اصلی مسئولین سیستان است که شکمشان زده بالا آقای واقعا” مردم گرسنه هستند تمام در ها به روحشان بسته شده فقط شعار می دهند مسئولین مثلا هلال احمر هیرمند سبد کالا به مجردهای روستایش می دهد اما…….

 13. بزرگوار سبدکالا نه تنها مشکل حل نمی کند بلکه مشکل آفرین است.مواظب باشید وام اشتغال به شاغلین داده نشود چون سیستان محلی است برای صادرات ثروت پیشنهاد شاغلی که وتم اشتغال گرفته باشد تسویه حساب وبجایش جوان بیکار شروع بکار کندوکسانی که وام بالا ۱۰۰۰۰۰۰۰۰صدمیلیون می گیرند تحت هیچ شرایط استخدام نشود هم وام می گیرند استخدام می شوند بعضیها نه وام ونه استخدام بلکه کارتن خوات می شوند این بی عدالتی بلکه بد تر هرزمانی اگر یک نفر بازرس با تمام اختیارات سالم زیرنظر رهبری باشد شدنی است

 14. به خاطر بیان یه حرف درست نباید خبرنگار را مورد سرزنش قرارداد بلکه مسئولینی که بهشون ارتباط داره رو بیاد سرزنش کرد که چرا همچین اتفاقی افتاده مثلا مثل کمیته امداد که تشکیل شده تا کسی از گرسنگی اینا رو نخوره حالا خود دانید………….

 15. باسلام فقط خود مسئولین سیستان مقصرهستند