تاریخ : یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲ Sunday, 4 June , 2023

حلول ژن های خوب در سیستان و بلوچستان

 • کد خبر : 45712
 • ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
حلول ژن های خوب در سیستان و بلوچستان
آوازه ی آقا زاده ها را از جای جای کشور شنیده اید که هر یک چگونه تکه نانی از سفره انقلاب برای خویش کنده اند.

آوازه ی آقا زاده ها را از جای جای کشور شنیده اید که هر یک چگونه تکه نانی از سفره انقلاب برای خویش کنده اند.

 

گندم خبر, این بیماری گویا در استان ما نیز در حال رویش است و اگر راه درمانی برای آن تدبیر نشود، قطعا خیل عظیمی از هم استانی ها را که از ژن های نامرغوبی در مقایسه با آن افراد برخور دارند دچار آسیب هایی خواهد نمود.

 

همه دوست دارند با توجه به مدرک و سطح تحصیلات خود دارای شغل و درآمد شوند، تا بتوانند زندگی آسوده برای خویش و خانواده فراهم آورند .

 

اما به هر اداره ای که برای کار مراجعه نمایید یا میگویند استخدامی نداریم و یا حواله میدهند به آزمون های استخدامی که معلوم نیست چه کسانی در آن قبول می شوند که همچنان بیکاران بدون پارتی ( افراد با ژن های نامرغوب) بیکار باقی می مانند .

 

باید رفت و از آن صاحبان ژن های خوب پرسید که آیا ژنتیک خود را تغییر داده اند یا مادرزادی چنین ژن خوبی نصیب و روزی آنان گردیده است؟

 

که مثلا از آموزش و پرورش به هلال احمر میروند و یا از کنج بیکاری خویش به ریاست فلان مرکز آموزشی در می آیند، آن معلمی که در کوتاه ترین زمان از بلوچستان منتقل میشود و صاحب منصب نیز میگردد و یا آن ساندویج فروش روزهای قبل که حال میشود نماینده فلان مرکز آموزشی و یا برخی دیگر به عنوان خدمه در فلان بیمارستان جذب میشوند اما در مسند منشی ارائه خدمت میکنند؟؟؟

 

اینان فقط تعداد محدودی از ژن های خوب حاضر در استانند بماند که برخی از ژن ها نیز به استان های دیگر و یا طهران صادر شده اند.

 

چه زمانی هرکس میتواند به چنین امتیازاتی بدون داشتن یک ژن خوب دست پیدا کند؟
آیا شما هم دارای ژن خوب می باشید؟

 

جا دارد از جناب محبی نیا بخواهیم بعد از چند ماه که از سکانداری وی در استانداری میگذرد، اگر از دید و بازدید های خویش تمام شده اند و وقت به ایشان اجازه میدهد، انجام امور را در دست گیرند تا خدایی ناکرده به قول معروف قورباغه ها احساس بی کلانتری بهشان دست ندهد و دست به هفت تیر کشی بزنند .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=45712

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
 1. میگم رفع فیلتر شدی گندم خبر
  سر جریان خبر لاشه مرده و لاشخور فیلترت کرده بودن ؟!
  متاسفانه رسانه های انتقادی تو این استان رو یک به یک دارن فیلتر میکنن
  رسانه ای که انتقادی نباشه و حرف ملت رو منتقل نکنه رسانه نیست
  پیروز باشی گندم خبر

 2. گندم خبر عزیز
  ژن خوب خوب است آنهم با بودن چند سال در فرمانداری و استانداری دو مرتبه سرکار آمدن و معاون استاندار شدن چه ژنی بهتر از آن است. از همه مهمتر که دو فرزندش نیز با داشتن همین ژن خوب در استان استخدام شده اند. اگر فرزند تحت پوشش کمیته امداد که با داشتن مدرک مهندسی کشاورزی برای کارگری به کرمان رفت و در آنجا دچار حادثه در زمان کار شد و فوت نمود نیز اگر دارای ژن برتر می بود بودن اطلاع پدرش در استانداری استخدام می شد.