شهرگندمــــــ : معصومه ابتکار جهت شرکت در همایش روز جهانی تالابها به سیستان سفر خواهد کرد. به گزارش شهرگندمـــ به نقل از منبع آگاه معصومه ابتکار علاوه بر بازدید از دریاچه هامون و دیدار با مسئولین محلی و استانی در همایش جشن روز ملی تالابها که در دانشگاه زابل برگزار میگردد نیز شرکت خواهد کرد. […]

شهرگندمــــــ : معصومه ابتکار جهت شرکت در همایش روز جهانی تالابها به سیستان سفر خواهد کرد.

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از منبع آگاه معصومه ابتکار علاوه بر بازدید از دریاچه هامون و دیدار با مسئولین محلی و استانی در همایش جشن روز ملی تالابها که در دانشگاه زابل برگزار میگردد نیز شرکت خواهد کرد.

index

سال گذشته سیستانیها در بدترین شرایط و درحالی که خشکسالی و تبعات ناشی از آن به تمامی سطوح زندگیشان رسوخ کرده بود از معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست کشور و هیات همراه با هزاران امید به بهترین شکل ممکن استقبال کردند.

ایشان نیز این مهمان نوازی را بی پاسخ نگذاشتند و در محافل گوناگون بدنبال حل مساله دریاچه هامون بودند , اگر چه وضعیت دریاچه این روزها بیش از هر زمان دیگری وخیم میباشد اما هنوز هم امیدوار هستیم و چشم به روزهای آینده و تدبیر دولتمردان داریم.

فراموش نکنیم که در حضور مجدد ایشان باید استقبالی حتی پرشورتر و بهتر از سری اول صورت گیرد تا نشان دهیم که به واقع مهمان نواز هستیم و برای مهمان ارزش خاصی قائل هستیم و  معاون رئیس جمهور را نیز مجاب کنیم که بیش از گذشته این مساله توجه نماید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه