گندمــ پرس : کارکنان شرکت توسعه آب و خاک سیستان  از تعویق پرداخت حقوق خود از ابتدای سال جاری خبر دادند. به گزارش گندمـ پرس یکی از کارکنان این شرکت که هویت‌اش نزد این سایت محفوظ است، با اعلام این خبر گفت:پس از دریافت حقوق اسفند ماه دیگر حقوقی دریافت نکرده ایم و تا کنون […]

گندمــ پرس : کارکنان شرکت توسعه آب و خاک سیستان  از تعویق پرداخت حقوق خود از ابتدای سال جاری خبر دادند.

به گزارش گندمـ پرس یکی از کارکنان این شرکت که هویت‌اش نزد این سایت محفوظ است، با اعلام این خبر گفت:پس از دریافت حقوق اسفند ماه دیگر حقوقی دریافت نکرده ایم و تا کنون نیز هرچه تلاش شده , به نتیجه ای نرسیده ایم و بنظر می رسد که اوضاع روز به روز نیز بدتر می شود.

بنا براین گزارش گویا از سوی کارکنان این شرکت اعتراضاتی نیز به ذیحساب و مدیرعامل صورت گرفته , اما نتیجه حاصل نشده است و برخی از کارکنان این شرکت پس از چندماه که حقوق دریافت نکرده اند , حال با مشکلات خاصی روبرو هستند.

شرکت توسعه آب و خاک سیستان که چند سال قبل جایگزین سازمان عمران سیستان شد , از حیث در اختیار داشتن بودجه و رفاه کارکنان یکی از بهترین ها بود اما درحال حاضر در سایه بی توجهی ها , به این حال و روز دچار شده است که از پس پرداخت حقوق کارکنان خود نیز بر نمی آید.

بنظر می رسد این مساله باید توسط مسئولین امر , اعم از فرماندار محترم و نمایندگان سیستان درمجلس شورای اسلامی پیگیری شود تا مشکل این عزیزان نیز حل شود ,  کارکنان این شرکت درنهایت خواستار رسیدگی این مساله و روشن شدن وضعیت خود شدند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه