جوابیه هیأت فوتبال استان به مطلب بی اعتنایی به قانون در اداره ورزش و جوانان استان

 • کد خبر : 30815
 • ۰۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۰
جوابیه هیأت فوتبال استان به مطلب بی اعتنایی به قانون در اداره ورزش و جوانان استان

گندم پرس: پس ازدرج مطلبی تحت عنوان بی اعتنایی به قانون در اداره ورزش و جوانان استان درسایت گندم پرس که ازسوی آقای نبی دهمرده حامی مالی تیم فوتبال کورش کبیر زابل ارسال گردیده بود هیأت فوتبال استان جوابیه ای بدین شرح ارسال نموده که در ذیل مطالعه می فرمایید:     گندم پرس: جوابیه هیأت فوتبال […]

گندم پرس: پس ازدرج مطلبی تحت عنوان بی اعتنایی به قانون در اداره ورزش و جوانان استان درسایت گندم پرس که ازسوی آقای نبی دهمرده حامی مالی تیم فوتبال کورش کبیر زابل ارسال گردیده بود هیأت فوتبال استان جوابیه ای بدین شرح ارسال نموده که در ذیل مطالعه می فرمایید:
 
IMG_20151223_120949
 
گندم پرس: جوابیه هیأت فوتبال استان به مطلب درج شده در سایت محترم گندم پرس از سوی آقای نبی دهمرده حامی مالی تیم فوتبال کورش کبیر زابل بنام بی اعتنایی به قانون در اداره ورزش و جوانان استان .
 
از آنجائیکه برنامه ریزی جهت برگزاری مسابقات فوتبال مختلف استان در هر استان به عهده هیأت فوتبال می باشد و با توجه به بحث های متعدد کارشناسی ، طولانی بودن فواصل بین شهرهای شمال و جنوب استان ، نبود جاده های ایمن ، عدم وجود اسپانسرهای مناسب در سطح استان که از تیم طراز اول هر شهر حمایت نمایند ، خطرات احتمالی ناشی از تردد بیش از حد تیم ها در جاده های استان و همچنین بدهی های هیأت های گذشته به عوامل اجرایی و داوران که در روش برگزاری مسابقات در سنوات قبل اتفاق افتاده بود ، با همکاری ، هم اندیشی و مشارکت کلیه هیأت های فوتبال شهرستانها طرحی نو برای فوتبال استان در نظر گرفته شد.
 
لذا استان با توجه به بافت جمعیتی و فواصل شهرها از همدیگر به 5 منطقه تقسیم شد که پس از برگزاری مسابقات شهرستانها و مسابقات منطقه ای که نقش لیگ یک استان را بازی می کرد اما هزینه ها و تردد در مسیرهای طولانی را به حداقل می رساند، حس رقابتجمعیتیچشمگیری را در هر منطقه ایجاد نمود و پس از آن از هر منطقه دو تیم ، مجموعأ 10 تیم به لیگ سطح اول استان راه پیدا کردند و مجددأ با تشکیل جلسه و همفکری در تاریخ 27/9/94 با حضور کلیه نمایندگان تیم های راه یافته و نظر مستقیم خودشان به دلیل کاهش هزینه ها و خطرات جاده ای قرار به برگزاری مسابقات در دو گروه پنج تیمی به صورت شمال و جنوب گردید تا نهایتأ قهرمان مسابقات به لیگ دسته سوم کشور راه پیدا کند .
 
قابل ذکر است کلیه تیم های استان در روش فوق یکسان دیده شده اند و هر تیمی از نظر کیفیت و منابع مالی از سطح بالاتری برخوردار بوده ، توانسته به لیگ سطح اول استان صعود کند و در این شیوه پایه ریزی جدیدی برای سالهای آینده فوتبال استان به وقوع پیوسته است.
 
و هیچ حقی از تیمی ضایع نشده و تیم کورش کبیر زابل با علم به موارد فوق همچون دیگر تیم های استان در مسابقات منطقه ای در زابل شرکت نموده و پس از تیم تکاور و ساحل هیرمند حائز رتبه سوم شده است  از صعود به لیگ سطح اول استان بازمانده که انشاء الله این باشگاه با تلاش بیشتر در سال آینده جایگاه بهتری کسب نماید.
 
اما اینکه ایشان می فرمایند یکصد میلیون تومان هزینه کرده اند همگان که در فوتبال دستی بر آتش دارند می دانند که قهرمانی درزابل با کمتر از 2 میلیون تومان و شرکت در لیگ استان هم حداکثر 10 میلیون تومان هزینه دارد حال بابت چه چیزی ایشان یکصد میلیون تومان هزینه کرده اند خدا بهتر میداند، انشاء الله خداوند در دنیا و آخرت به دلیل کمکهایشان به فوتبال زابل دستگیرشان باشد.
 
قطعأ هیأت فوتبال استان که از بدنه فوتبالی و خاک خورده و استخوان خورد کرده فوتبال است و اعضای هیأت همچون آقای نبی دهمرده و دوستان پر محبتشان سالهای سال از جیب شخصی شان برای جوانان این مرز و بوم بدور از قومیت و مذهب هزینه کرده اند ، به اندازه آقای دهمرده که 3 سال است وارد فوتبال شده اند نسبت به مشکلات جوانان استان ، فقر، بیکاری و آسیب های اجتماعی آگاهی دارند ، بنابراین بهتر است ایشان به جای فرافکنی و ضعف در تیم داری به ارتقاء بچه های زحمتکش تیمشان از بعد فنی بیاندیشند و به توسعه فوتبال استان خدشه ای وارد نکنند.
 
گندم پرس نیز برخودلازم میداند از پاسخگویی این عزیزان تشکرخویش را اعلام دارد.
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=30815

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 12در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۲
 1. آقای دکتر سیدالحسینی شما که دم از تفکر و هم اندیشی با مربیان تیم های حاضر در لیگ منطقه ای میزنید آیا با مربیان تیم های که به راحتی رای بر سقوط آنها صادر کردید هم جلسه هم اندیشی گذاشتید ؟
  مگر رییس های فوتبال شهرستانها هزینه های تیم ها را در لیگ برتر بر عهده داشت که به جای مربیان با آنها جلسه گذاشتید .؟
  روسای هیات های شهرستان ها که با نظر مستقیم شما به آن سمت منصوب شده بودند یا با انتخابات غیر قانونی صد درصد که سهل است به دلیل به دست آوردن دل شما نا تنها موافق سقوط تیم ها نبودند بلکه حاضر به نابودی ده تیم برتر هم میشوند شما که انسان روشنفکر و تحصیل کرده ای هستید حداقل به پاس زحمات تیم های حاضر در لیگ برتر برای آنها حرمت قایل میشدید و بجای جلسه با روسای هیات با مربیان و سرپرستان تیم ها جلسه میگذاشتید و نظر آنها را نیز در خصوص پایمال شدن حق و حقوقشان جویا می شدید
  آیا شما میتوانید برای تیم سراوان که در لیگ دسته سوم کشور حضور دارد تصمیم بگیرید ؟
  اگر شما میتوانید پس روسای هیات ها هم میتوانند در خصوص تیم های حاضر در لیگ برتر تصمیم بگیرند
  قبول داشته باشید که در این خصوص رای به نابودی تیم ها دادید
  درگیری و صحبت با کسانی که اشتباه خود را قبول ندارند همانند کوبیدن آب در هاون است
  والسلام

 2. آقای دکتر متاسفانه اطلاعات غلط به شما دادند آقای دهمرده سه سال نیست که وارد فوتبال شده سال 90 قهرمان لیگ زابل سال 91 قهرمان لیگ زابل سال 92 مقام سوم لیگ زابل سال 93 مقام چهارم لیگ زابل سال 94 هم مقام سوم لیگ زابل به نظر شما این پنج سال میشه سه سال .؟
  دو سال هم ما در فینال جام حذفی حضور داشتیم
  افتخارات زیادی تیمش بدست آورده
  در اداره تربیت بدنی و هیات فوتبال زابل ثبت شده
  البته شما از زمان حضور هیات جدید در زابل حساب کردید چون اونا سه ساله اومدن در راس هیات قرار گرفتن
  حالا شما فرافکنی میکنید یا دهمرده
  موفق باشید

 3. جوابیه وزینی بود . خوب راست میگه شما رفتی در مسابقاتی شرکت کردی که از همه چیزش مطلع بودی حالا که صعود نکردی سر و صدا راه انداختی آقای سراوانی . شما از روز اول با هیات مشکل داشتی . به اندازه تاریخ فوتبال استان برعلیه هیات فوتبال حرف زدی و نامه نگاری کردی. شما فقط بدنبال تخریب و نابودی فوتبال استان هستی. هیات فوتبال استان باید شما را بدلیل رفتارهای توهین آمیز و خارج از شئونات ورزشی و نشر اکاذیب و نامه نگاریهای بیمارگونه که بیشتر جنبه شخصی دارد از ورود به اماکن ورزشی منع نماید. و اجازه ندهد بچه های مردم زیر دستتان باشند.

  • آقای محترم شما که اطلاعات دقیقی ندارید اظهار نظر نکنید ما در مسابقات دسته اول زابل شرکت کرده آیم مانند هر سال نه در مسابقات منطقه ای
   هر کی دم از قانون بزنه و جلوی کارهای غیر قانونی شما و هیات رو بگیره آدم منطقی نیست
   اینجا آقای دهمرده شکایت کرده نه سراوانی
   اما دمش گرم که با برادرشم شوخی نداره و جلوی متخلف سرخم نمیکنه دنیا دار مکافاته
   اگر واقعا دروغ گفته و نشر اکاذیب راه انداخته جلوشو بگیرید
   در کجای قانون نوشته شده رییس هیات فوتبال میتونه رییس کمیته انضباطی هم باشه.
   متاسفانه هیچ کس هم اشتباهات خودش رو قبول نداره
   آدمی رو که خواب باشه میتونی بیدار کنی اما آدمی که خودش رو به خواب زده باشه هرگز

 4. آقای گندم پرس چرا نظراتی که بر علیه آقای سراوانی و دهمرده است را منتشر نمیکنید . کسی توهینی به این آقایان نکرده . اگر میخواهید از شخص یا جریان خاصی حمایت کنید بهتر است در سایتتان را ببندید . مرد باش نظر من را بگذار تا همه ببینند. این آقا یک تیمی درست کرده هر چی دلش میخواد میگه .

 5. هیات فوتبالی که تحویل آقای دکتر ما داده اند 200 میلیون بدهی داشته . تمام زیر ساختهاش از بین رفته بوده فقط 84 میلیون تومان به داورا و عوامل اجرایی بدهکار بوده ، مسابقات آموزشگاهها ،نوجوانان و جوانانش تعطیل بوده ،هیچکدام از کمیته هاش مسول نداشته ، کلاس مربیگری و داوری تعطیل بوده و . . . دهها مورد دیگه ، که در طی کمتر یکسال نیمی از بدهی ها پرداخت شده ،همه رده ها و آموزشگاهها برگزار شده تیمهای منتخب رده ها درست شده کلاس مربیگری B برگزار شده همه کمیته ها بخصوص فوتسال برنامه ریزی شایسته ای دارند حالا شما دوستان عزیز که تیمتان توانایی صعود نداشته و در طی 6 ماه فقط 100 صفحه نامه بر علیه هیات نوشته اید و به وزیر و وکیل ارسال کرده اید واقعا جای تاسف دارد برایتان . بهتر است کمی انصاف داشته باشید و جایگاهتان را در جامعه فوتبال استان کمرنگ نکنید . اگر شما معترض به اجرای طرح جدید هیات فوتبال بودید و یا هر کس دیگری چرا به هیات فوتبال استان مراجعه نکردید تا طرح موضوع کنید . قرار نیست هر طرحی در کشور یا در استان و یا در شهرستان انجام میشود همگی راضی باشند . مهم منافع جمع است که هیات فوتبال در نظر گرفته . شما هم بیکاریتان را به جای نامه نگاریهای مغرضانه در راه خداپسندانه تری مصرف کنید . انشالله خداوند بهتان سربلندی عطا نماید. یکی از اعضا

 6. آقایان دهمرده و سراوانی وقت خودتان و دیگران را نگیرید . راههای بهتری برای مطرح شدن وجود دارد . موقعی که در کشور ،لیگ قدس در نهایت به لیگ خلیج فارس تغییر نام داد (توسط فدراسیون) و از هجده تیم به شانزده تیم کاهش پیدا کرد و دو تیم ضرر کردند ولی تصمیم فدراسیون اجرا شد و در مجموع به نفع فوتبال کشور بود . هیات فوتبال استان هم نماینده تام الاختیار فدراسیون بوده و تصمیم آن لازم الاجرا میباشد . گفتم روشن شی. راستی واقعا 100 صفحه نامه بر علیه هیات فوتبال نوشته اید ؟بابا شما دیگه چه بیکارایی هستین. پس اگه قرار بود برای هیات قبلی مینوشتید باید اندازه بوستان سعدی و مثنوی مولوی و دیوان حافظ نامه نگاری میکردید. امثال شما هستن که مسئولین کاربلد رو فراری میدن .

 7. خداییش بهترین هیات فوتبال تاریخ سیستان و بلوچستان بر سر کار اومده . همگی چشم و دلشون سیر و دلسوز . از همه مهمتر فوتبالی . از آقای دکتر سیدالحسینی به خاطر زحماتشون تشکر میکنیم و خواهش میکنیم طلب داوران سال91 و 92 و 93 که زحمت کشیدند و در جاده های پر از گازوییل کش شب و روز تردد کردند رو که هیات قبلی پرداخت نکرده بهشون پرداخت کنه . با تشکر از سایت گندم پرس

 8. از انتشار جوابیه هیات فوتبال متشکریم . آقایان دهمرده و سراوانی روش خوبی اتخاذ نکرده اید . متاسفانه مثل اینکه روش نامه نگاری در شهرستان زابل از حد نرمال خارج شده است . انگیزه را از کسانی که قصد خدمت کردن دارند وتخصصی اند و از همه مهمتر از نظر شرایط خانوادگی ،شخصیتی و اقتصادی مورد قبول جامعه اند نگیرید . این آقای دکتر شما اگر رها کند و برود دنبال طبابتش باز یک معاون استاندار برایتان میگذارند که اولا شما سال تا سال او را نبینید و یا کسی سکاندار خواهد شد که هیات فوتبال نان دانی برایش باشد .روش نامه نگاریهای ناحق و غیر واقع نه تنها شخصیت نویسنده را خورد میکند بلکه یک شهرستان و یا استانی را از داشتن مسئولان متخصص و دلسوز و کاربلد محروم میکند . این مورد شما نه تنها در ورزش بلکه در مسائل فرهنگی ،امنیتی ،اجتماعی و سیاسی هم به استان ما ضربه وارد کرده است . مثلا مشکل شما واقعا در استان قابل حل نیست که شما رونوشت نامه تان را به وزیر ورزش زده اید . برای همین است که همیشه توانمندترین افراد استان ما در استانهای دیگر هستند . و کم توانترین افراد استانهای دیگر در استان ما . آیا به نظر شما یک بازنگری در رفتارمان بخصوص در منطقه سیستان لازم نیست ؟ از سایت محترم گندم پرس ممنون هستیم که چنین فضایی را در آستانه انتخابات مجلس فراهم نمود . تا به بهانه فوتبال اندکی از مشکلات جامعه را نیز مطرح کنیم . سپاس

 9. اینجانب به عنوان پیشکسوت فوتبال استان از برنامه های ارایه شده هیات فوتبال استان بسیار خوشنود هستم دستشان درد نکند . فقط از آقای دکتر سیدالحسینی و تیمشان استدعا دارم به جوانان و بطور کلی به بچه های بومی بیشتر بها بدهند . با تشکر

 10. سلام به همه دلسوزان و زحمتکشان عرصه های مختلف ورزشی استان . برادران بزرگوارم اقایان دهمرده و سراوانی میدانم دادوبیدادتان از بابت عشق و علاقه فراوان به فوتبال است وحال که باتصمیم هیات استان زحمات خود را کمرنگ میبینید اسباب ناراحتی شما شده ولی باید قبول کنید که هر مدیرطبق روش خودش عمل میکند البته درچهارچوب قانون و آیین نامه فدراسیون،بجای عکس العمل های منفی شما هم با روش تعریف شده هیات جدید همراه شوید وبرای سربلندی فوتبال استان کمک حال بقیه باشید . بنده آقای دکتر سیدالحسینی رامیشناسم ،ایشان بدوراز مسایل حزبی و جناحی و قومیتی و… عمل میکنند واعتبارخودشان را دراین راه گذاشته اند وحتماًدراین مسیر تمام جوانب را بدقت سنجیده وبهترین راهکارهها را برای اعتلای فوتبال استان تعریف میکنند و اگر شماهم نظروپیشنهادی دارید که میتواند دراین مسیر تآثر مثبت داشته باشد مطمئن هستم جناب دکتر باگرمی استقبال خواهند کرد.(به امید موفقیت در ورزش با همدلی و وحدت )

 11. باسلام.باید خدمتتون عرض کنم ک دوستانی ک الان مدعی فوتبال زابل شدن لطف کنن یگ بیوگرافی از خودشون بدن تا بقیه بدونن تو چه رده سنی حضور داشتن اصلا فوتبالی بوده ؟یا فقط بخاطر پولی ک داره فک میکنه میتونه هر روز مدعی باشه یا رییس هیات عوض کنه!!؟؟