تاریخ : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023

جوابیه عملی شرکت مخابرات زابل در پی انتشار مطلب عملکرد ضعیف مخابرات درحفاظت از کابل های تلفن

  • کد خبر : 32545
  • ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
جوابیه عملی شرکت مخابرات زابل در پی انتشار مطلب عملکرد ضعیف مخابرات درحفاظت از کابل های تلفن

گندمـــــ پرس : در پی انتشار مطلب عملکرد ضعیف مخابرات درحفاظت از کابل های تلفن ، شرکت مخابرات شهرستان زابل با مراجعه به آدرس مطرح شده در مطلب فوق، با پاسخ عملی مشکلات مردم این منطقه از شهرستان زابل را رفع نمودند.     عملکرد فوری و جوابیه عملی ریاست و کارکنان شرکت مخابرات شهرستان زابل […]

گندمـــــ پرس : در پی انتشار مطلب عملکرد ضعیف مخابرات درحفاظت از کابل های تلفن ، شرکت مخابرات شهرستان زابل با مراجعه به آدرس مطرح شده در مطلب فوق، با پاسخ عملی مشکلات مردم این منطقه از شهرستان زابل را رفع نمودند.

IMG_20160327_152103

 

IMG_20160327_152115

 

عملکرد فوری و جوابیه عملی ریاست و کارکنان شرکت مخابرات شهرستان زابل ،شایسته قدردانی ست . مانیز به عنوان عضوی از جامعه سیستان به نمایندگی از مخاطبان ارجمند سایت گندم پرس و شهروندان گرامی، از ایشان و همکارانشان تشکر نموده و برایشان آرزوی موفقیت در ادامه راه و خدمت به مردم را از خداوند منان خواستاریم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32545

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. برافو گندم پرس ، وری بیوتیفول

  2. انصافاازلحاظ خدمات،مخابرات واداره برق توسال٩۴خدمات دهى ورفع مشکلات واقعازحمت وسریع پاسخگوبودند.گاش ی نظرسنجى درمورد خدمات دهى بین ادارهاى ک مردم بیشتربااوناسرکاردارندمیذاشتید.که حداقل ازاین روش بعضى ادارها ازخواب بیدارشن.

  3. آقا نمونه آن در هیرمند ۱۱وجود دارد چند بار نیزمراجعه کردم ولی عنوان کردند پول نداریم وهزینه آن بالا است وهنوز اقدامی نکرده اند