جوابیه شهرداری به مطلب منتشر شده در کانال اطلاع رسانی گندم خبر با موضوع "جناب سرپرست شهرداری برای جمع آوری این زباله ها که در محل کارگاه محصولات بتنی شهرداری به ...

گندم خبر, جوابیه شهرداری به مطلب منتشر شده در کانال اطلاع رسانی گندم خبر با موضوع “جناب سرپرست شهرداری برای جمع آوری این زباله ها که در محل کارگاه محصولات بتنی شهرداری به آدرس جنب استادیوم ورزشی، دپو نموده اید نیاز به حمایت کدام یک از مسئولان دارید؟” را در ادامه مطالعه می فرمایید.

اما یک نکته قابل عرض است که چنین سرپرست قوی که در چند روز توانست بدهی چند میلیاردی حقوق پرسنل را پرداخت نماید چگونه نمی تواند چاره ای برای رفع مشکل جک های خراب کامیون ها در یک ماه بی اندیشد که شب ها مردم از بوی بد زباله در تنها مکان ورزشی شهر یعنی استادیوم نتوانند طاقت بیاورند؟

 

جناب سرپرست اگر امروز شهروندان گلایه ای مطرح میکنند، به واسطه گفته های شماست که انتظارات را نسبت به توان کاری خود بالا برده اید وگر نه ما که از یک شهرداری با بدهی های میلیاردی انتظاری نداریم.

 

و اما در خصوص اینکه در جوابیه ذکر نموده اید که ابتدا مشکلات ارسالی از سوی شهروندان برای شما ارسال شود باید گفت هر رسانه ای شیوه ی کاری دارد،شاید خیلی از همکاران رسانه ای ما به همین روش که شما فرموده اید عمل نمایند اما شیوه ی ما بر همین اساس است که ابتدا گلایه و بعد پاسخ ارگان مورد گلایه قرار گرفته منتشر میشود.

 

متن جوابیه شهرداری زابل

 

‍ بسمه تعالی
باسلام به مدیریت محترم سایت وزین گندم خبر

با عنایت به درج خبر انباشت زباله در حوالی کارگاه تولیدقطعات بتنی شهرداری ،به عرض میرسد :
از آنجائیکه شهرداری بابت جمع آوری وانتقال زباله های سطح شهر و محلات حاشیه، چند دستگاه خاور دراختیار دارد که بعلت حجم بالای زباله ها و فعالیت شبانه روزی ،ماشین آلات فوق الذکر فرسوده گشته اندکه دراین میان ، کامیون سیمی تریلر پرس زباله هم براثر وجود تکه های آهن و سنگ در زباله های روزانه دچار نقص گشته که با تلاش و پیگیریهای مستمر، رفع نقص گردیده و از فردا وارد چرخه جمع آوری زباله میگردد.

علی ایحال تدابیر لازم جهت حل مشکلات و معضلات موجود سطح شهر ،صورت گرفته که به حول وقوه الهی و بسیج کلیه نیروهای شهرداری ،در ماههای آینده این مشکلات برای همیشه مرتفع میگردد .
دراین راستا شهرداری زابل از رسانه های فرهنگمدار انتظار دارد ،اینگونه اخبار ارسالی از سوی شهروندان محترم را قبل از انتشار به اطلاع شهرداری برسانند چراکه همه مشکلات شهر با درآمد ناچیز و بدهی های سنگینی که روی دوش شهرداری میباشد ،یکماهه رفع نمیگردد ومی طلبد که همه مسئولین محترم و شهروندان صبور در این راه شهرداری را همراه باشند .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه