گندمـــــ پرس : در پی انتشار مطلب حرکت لاک پشتی خطوط ارتباطی درسیستان خبرنگارگندمــــ پرس مطلب راباجناب مهندس رضایی مدیر عــامل شرکت مخابرات استان سیستان وبلوچستان در میان گـذاشته وجوابیه بدین شرح ازایشان دریافت نمودند که درادامه مطالعه می فرمایید.   جناب مهندس رضایی درگفت و گو باخبرنگار ماضمن تشکر از پی گیری این موضوع علت […]

گندمـــــ پرس : در پی انتشار مطلب حرکت لاک پشتی خطوط ارتباطی درسیستان خبرنگارگندمــــ پرس مطلب راباجناب مهندس رضایی مدیر عــامل شرکت مخابرات استان سیستان وبلوچستان در میان گـذاشته وجوابیه بدین شرح ازایشان دریافت نمودند که درادامه مطالعه می فرمایید.

 

جناب مهندس رضایی درگفت و گو باخبرنگار ماضمن تشکر از پی گیری این موضوع علت این مشکلات را اینگونه بیان نمودند که گذر تکنولوژی گاهی باعث مشکلاتی می گردد که کوتاه مدت است،مشکل اختلالات خطوط ارتباطی در این مدت از این دست مشکلات است که به دلیل ارتقای پهنای باند از نسل دوم به نسل سوم می باشد. همچنین اشاره کردند که یک گیگا بایت به پهنای باند اضافه گردیده است.در ادامه ایشان آماری از تعداد سایت های آنتن بی تی اس در استان دادند که به شرح ذیل می باشد:

 

زاهدان 78سایت انتن بی تی اس نسل سوم

چابهار21 سایت انتن بی تی اس نسل سوم

زابل 5 سایت و طرح نهایی 20 انتن بی تی اس نسل سوم می باشد

همچنین یاد اور شدند به زودی در ایرانشهر و خاش طرح نصب انتن ها ی بی تی اس نسل سوم اغاز خواهد شد.

 

در انتها گندمــــ پرس نیزمراتب قدردانی خویش را ازپاسخگویی این مسئول محترم اعلام می دارد.

 

 

 تهیه و تنظیم : مجتبی نورا ــ دبیر سرویس جوان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه