گندمــــ پرس : در پی درج خبری با عنوان « کـمـبـود امکــانات تحصیلی در بخش قــرقــری بیش از حـد انتظـار است » روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان هیرمند جوابیه‌ای ارسال نمــود که وفق قانون مطبوعات عینا درج می‌گــردد.    جــوابیه ارسـالی بدین شـرح مـی باشــد :   با سلام و آرزوی توفیق ، […]

گندمــــ پرس : در پی درج خبری با عنوان « کـمـبـود امکــانات تحصیلی در بخش قــرقــری بیش از حـد انتظـار است » روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان هیرمند جوابیه‌ای ارسال نمــود که وفق قانون مطبوعات عینا درج می‌گــردد.

 

 جــوابیه ارسـالی بدین شـرح مـی باشــد :

 

با سلام و آرزوی توفیق ، در خصوص خبر درج شده با موضوع «کمبود امکانات تحصیلی در بخش قرقری بیش از حد انتظار است» در آن سایت ، موارد ذیل لازم به ذکر است :

 

1- در تیر ماه 94 و با شروع پروژه مهر و طرح هجرت 3 ، دو آموزشگاه شهید صیادی و شهید باهنر جزو مدارس تعمیراتی در دستور کار مدیریت قرار گرفت.

 

2- فرماندار محترم و مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان از آموزشگاههای مذکور بازدید و با حضور مدیر مجتمع مشکلات موجود را مورد بررسی قرار دادند.

 08-09-2015 07-53-10 ب-ظ

 

 

3- گزارش مصور از مشکلات کلیه مدارس تهیه و به مسئولین استانی ارائه شده است.

 

4- با طرح موضوع در جلسات متعدد ، در ایام تعطیلات تابستانی اقدامات ذیل توسط مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان و با کمک خیرین محلی صورت گرفته است.

 

زیبا سازی فضای آموزشی :

 

الف) انجام تعمیرات جزیی در دبستان شهید صیادی و نصب شیشه درب و پنجره کلاسهای آموزشگاه مذکور

 

08-09-2015 07-55-30 ب-ظ

 

08-09-2015 07-55-11 ب-ظ

 

08-09-2015 07-54-55 ب-ظ

 

 

ب) اجرای طرح هجرت 3 در مدرسه شبانه روزی شهید باهنر در قالب تعمیر ، مرمت و رنگ آمیزی فضای خوابگاهی و آموزشی

 

08-09-2015 07-54-28 ب-ظ

 

 

08-09-2015 07-54-03 ب-ظ

 

 

امکانات و تجهیزات آموزشی:

  • دبستان شهید صیادی مجهز به امکاناتآموزشی همچون سیستم رایانه ، تلویریون و DVD گردیده که در کلاسهای درس بویژه پایه ششم مورد استفاده قرار می گیرد.

 

  • مدرسه شبانه روزی شهید باهنر دارای یک کلاس هوشمند و وسایل کمک آموزشی جهت استفاده در فعالیت های کلاسی می باشد.

 

وضعیت آموزشی:

 

بر اساس تلاش همکاران محترم آموزشی امسال 2 نفر از 21 نفر سهمیه پذیرش روستایی نمونه دولتی از دبستان شهید صیادی می باشد و با توجه به اینکه در مقاطع متوسطه اول فقط پایه های هفتم و هشتم دایر بوده ، نتیجه و برونداد این مدارس در سال تحصیلی آتی مشخص می شود.

 

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر کل محترم اداره کل نوسازی ، انتظار می رود در خصوص ساخت سرویسهای بهداشتی ، حصارکشی ، تعمیرات اساسی ، ساخت فضاهای آموزشی و خوابگاهی و تامین تجهیزات کمک آموزشی ، نگاه ویژه ای به مدارس این شهرستان داشته باشند.

 

 

ومن الله توفیق

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان هیرمند

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه