گندمــ پرس : پس از انتشار مشکل اهالی روستای ارشاد از توابع بخش تیمور آباد شهرستان هامون , همانگونه که قابل انتظار بود , فرمانداری این شهرستان موضوع را پیگیری و جوابیه ای نیز ارسال کرده اند . به گزارش گندمـ پرس به نقل از روابط عمومی فرمانداری هامون , درحال حاضر با توجه به […]

گندمــ پرس : پس از انتشار مشکل اهالی روستای ارشاد از توابع بخش تیمور آباد شهرستان هامون , همانگونه که قابل انتظار بود , فرمانداری این شهرستان موضوع را پیگیری و جوابیه ای نیز ارسال کرده اند .

به گزارش گندمـ پرس به نقل از روابط عمومی فرمانداری هامون , درحال حاضر با توجه به گرمای طاقت فرسا میزان مصرف آب به مقدار بسیار زیادی افزایش یافته و با توجه به اینکه آب در رودخانه ها نیز جاری نیست , اهالی برخی روستاها آب مورد نیاز احشام خود را نیز از آب لوله کشی استفاده می کنند و این موجب کم آبی درمنطقه شده است.

درخصوص روستای ارشاد نیز باید بعرض برسد : این روستا در انتهای خط  آب قرار دارد و به همین منظور دچار افت فشار آب  می باشد , اهالی این روستا که قریب به 50 خانوار هستند , با این مشکل مواجه هستند , درهمین راستا و به جهت حل این مشکل بازدیدهای از سوی مسئولین فرمانداری و مدیر آبفا روستایی هامون صورت گرفت و تمهیداتی از قبیل نصب یک شیر عمومی در محل جهت برداشت آب و ارسال آب بصورت تانکر در روستاهای که دچار کم آبی هستند.

تانکرها بصورت روزانه به روستاها آبرسانی می کنند , روابط عمومی فرمانداری هامون در پایان به مردم توصیه کرد به جهت رفاه حال کلیه شهروندان در مصرف آب صرفه جویی نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه