تاریخ : سه شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023

جوابیه دانشگاه علوم پزشکی زابل درخصوص زمان شروع بکار بیمارستان هیرمند

  • کد خبر : 17378
  • ۰۵ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۹
جوابیه دانشگاه علوم پزشکی زابل درخصوص زمان شروع بکار بیمارستان هیرمند

شهرگندمــــ : پس از انتشار خبر مربوط به تحویل ساختمان بیمارستان شهرستان هیرمند به دانشگاه علوم پزشکی زابل , تماسهای فراوانی از سوی مردم و اعضای شوراهای شهر و روستای این شهرستان مبنی بر پیگیری این خبر و اعلام زمان آغاز بکار رسمی آن داشتیم , این مساله به اطلاع مسئولین محترم دانشگاه رسید و […]

شهرگندمــــ : پس از انتشار خبر مربوط به تحویل ساختمان بیمارستان شهرستان هیرمند به دانشگاه علوم پزشکی زابل , تماسهای فراوانی از سوی مردم و اعضای شوراهای شهر و روستای این شهرستان مبنی بر پیگیری این خبر و اعلام زمان آغاز بکار رسمی آن داشتیم , این مساله به اطلاع مسئولین محترم دانشگاه رسید و این عزیزان نیز مسئولانه به این مطالبه مردم پاسخ گفتند.

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از دکتر خیاط معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی زابل , شهرداری هیرمند هنوز پایان کار به این ساختمان ارائه نکرده و خیابان منتهی به بیمارستان نیز وضعیت مطلوبی ندارد , در ضمن برای تامین نیروی انسانی درخواست لازم به استانداری و وزارت بهداشت و درمان ارسال شده است و به محض صدور مجوز استخدام و تامین نیروی انسانی مورد نیاز این بیمارستان راه اندازی خواهد شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=17378

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. ……………….. .و خدا ازتون نگذره اگه نیروهای انسانی از هیرمند نباشن

  2. با تشکر از پیگیری شما گندمی های عزیز ؛

    اگه قراره نیروی انسانیش از هیرمند نباشه نمی خاییم صد سال دیگه ام افتتاح بشه . . .

  3. نیروهای بیمارستان هیرمند میبایست اکثرا از نیروهای واجد شرایط خود شهرستان هیرمند باشد و این حق طبیعی این عزیزان میباشد و از فرماندار محترم هیرمند خواستاریم که این موضوع را در دستور کار قرار دهند .

  4. هنوز شروع به کار نداده برای نیروهاش خط و نشون می کشین!!!!!!!!!!!

  5. ای برادر همه شان انتخاب شده رفته بعد یک آموزن الکی می گیرند

  6. داداش منظور از نیروهای انسانی شامل پزشک متخصص ، پرستار ، ماما ، و بهیار است اکر از هیرمند باشند که صد البته بهتر است و هم برای خود بیمارستان خوب است و هم برای مردم شهرستان هیرمند