تاریخ : جمعه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۱ Friday, 2 December , 2022

جنگ داخلی در اردوگاه اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان

  • کد خبر : 44083
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
جنگ داخلی در اردوگاه اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان
پیشتر درباره تاخیر بیش از اندازه وزارت کشور در معرفی استاندار سیستان و بلوچستان و رشد قارچ گونه کانال های تلگرامی و حامیان مجازیِ استاندار احتمالی مطالبی را منتشر کردیم.

گندم خبر، روز گذشته یکی از کانال های اصلی جریان اصلاحات در استان به این فرضیه صحه گذاشت و به نشر تهمت و افترا، خیانت، دروغ افکنی و برچسب های غیراخلاقی در رسانه همسوی دیگر جریان خود اعتراف کرد. 

 

این کانال خبری در یادداشتی تحت عنوان «نقدی بر کمپین‌های تقلبی فضای مجازی» به طور علنی از عدم رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای رسانه ای در یک رسانه همسوی دیگر پرده برداشت و از وجود اختلاف و شکاف عمیق در بین این جریان خبر داد. 

 

در این نقد به طور آشکارا خودزنی احزاب همسو و دوگانگی به وجود آمده در جریان دیده می شود اما نکته قابل توجه این است که این رسانه رسماً اعلام می کند اکثر نام هایی که در حمایت از شخص علی اوسط هاشمی در رسانه حزب همسو منتشر شده دروغ بوده و اکثر این افراد از این موضوع بی اطلاع بوده و هستند. موضوعی که نشان می دهد مقبولیت اوسط هاشمی حتی در بین حامیانش نیز به حداقل رسیده که برای ابقای او دست به دامان اسامی دروغین و لیست سازی شده اند. 

 

تاخیر زیاد وزارت کشور در معرفی استاندار و سهم خواهی بیش از حد سران جریان موجب شده تا آنها به هر دستاویزی که می توانند خود را آویزان کنند و همین موارد خودزنی های آشکار و پیدا در فضای مجازی و حقیقی را به دنبال داشته است و با نشر اکاذیب و پشت پرده سیاسی بازی ها خود، به اعتبار رسانه و اعتماد مردم ضربه وارد می کنند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=44083
  • دیدگاه‌ها برای جنگ داخلی در اردوگاه اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.