جنابان تریبون دار، با ادعاهای خویش نظام و مردم را متضرر نکنید. و علت پنهان شدن افراد مدعی در پشت مطالب واهی سایت های جیره خوار چیست؟

یا ایها الذین آمنوا کونوا قوامین للّه شهدا بالقسط و لا یَجْرمَنَّکُم شَنَآن قوم علی اَلاّ تعدلوا اعدلوا هو اقرب للتقوی و اتقواللّه ان اللّه خبیر بما تعملون.

ای کسانی که ایمان آوردید! برای خدا [در کارها] استوار باشید و به عدالت شهادت دهید و مبادا دشمنی مردمانی شما را به کردار بد بیندازد و از مرز عدالت بگذرید. عدالت پیشه کنید که به تقوا نزدیکتر است و تقوای خدا داشته باشید که خداوند به آنچه می کنید آگاه است.

 

گندم خبر, مدتی است که برخی منتقدین به ظاهر با درد مردم آشنا، انتقادات و تلنگرهایشان از تلنگر خارج و رنگ و بوی تسویه حساب های شخصی به خود گرفته است.

 

برخی از این انتقادها گاها خواسته یا ناخواسته موجب زیر سوال رفتن ارکان و اساس نظام جمهوری اسلامی ایران می شود.

 

سوالی از شنیدن این سخن ها به ذهن میرسد، آیا افرادی که چنین انتقادهایی را مطرح می نمایند التزامی به موازین جمهوری اسلامی دارند؟؟؟

 

آیا این افراد بر فرض مثال اگر انتقادی راجع به قوانین راهنمایی و رانندگی دارند، میدانند که قوانین در پایتخت وضع و به ادارات جهت اجرایی ابلاغ می شوند.

 

قطعا مراجع قانون گذار و دیگر ارگان های ناظر بر تصویب و تایید قانون همانقدر درک و فهم دارند که شرعی و یا غیرشرعی بودن قوانین را بررسی تایید و یا رد نمایند.

 

اینکه اگر این قانون که برای همگان باید فصل الخطاب باشد روزی گریبان فلان آقا که تخلفی کرده و ارتباطی با جنابان منتقد دارد را بگیرد، باید باعث زیر سوال رفتن کل نظام در تریبونی شود که وظیفه ی آن بیان خدمات نظام است؟

 

یک روز انتقاد از مرز، رانت و تخلفاتی که در آنجا رخ میدهد بیان می شود اما دریغ از ارائه کوچک ترین مستنداتی بر این ادعاها با توجه به اعلام آمادگی فرماندار اما همچنان پنهان شدن مدعی را در پشت مطالب واهی برخی سایت های وابسته و جیره خوار شاهدیم.

 

که در این خصوص دو فرضیه مطرح است، یا فرد مدعی مستنداتی ندارد، و یا دارد و ارائه نمیدهد که هر دو این کار باعث متضرر شدن نظام و مردم است.

 

روزی دیگر حمله و هجمه بر علیه قوه قضاییه که ” مسئولان آن حرکات نمایشی و پپولیستی انجام میدهند”.

 

ای کاش جنابان به جای کلی گویی قدری مصداقی تر با مخاطبان خویش سخن می گفتند و حرکات نمایشی را از منظر مبارک خویش تعریف می نمودند.

 

حال اینکه مسئولی کاری انجام میدهد می شود خاری در چشم برخی،چه ایرادی دارد که کار انجام شود حتی به همان گفته شما به صورت نمایشی و پپولیستی ولی حداقل دردی دوا شود.

 

همه این سخنان چیزی جز تضعیف نظام و بدبینی مردم به آن در این شرایط کنونی حاصلی دیگر نخواهد داشت، یعنی همان چیزی که معاندین و مخالفین با صرف هزینه های بسیار به دنبال آنند اما برخی به دلیل درایت ناکافی به راحتی در تیم آنان بازی و اهداف آنان را پیش میبرند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه