گندمـــ پرس : جلسه کـارگــروه آب کشاورزی شهـرستان هامون با حضور فـرماندار ، بخشـداران، متولیان توزیع و مـدیریت آب و نمایندگـان کشاورزان در محل فرمانداری تشکیل گردید.   به گـــزارش گندمــــ پرس ، معصومه پرندوار در این جلسه ضمن تسلیت ایام محرم به پاره ای مطالب پیرامون چگونگی مدیریت و توزیع آب اشاره کردند. وی […]

گندمـــ پرس : جلسه کـارگــروه آب کشاورزی شهـرستان هامون با حضور فـرماندار ، بخشـداران، متولیان توزیع و مـدیریت آب و نمایندگـان کشاورزان در محل فرمانداری تشکیل گردید.

 

IMG-20151101-WA0001

به گـــزارش گندمــــ پرس ، معصومه پرندوار در این جلسه ضمن تسلیت ایام محرم به پاره ای مطالب پیرامون چگونگی مدیریت و توزیع آب اشاره کردند.

وی تصریح کرد : با توجه به کمبـود آب در سـال جــاری کشـاورزان باید سطـح زیر کشت را به 13 هـزار هکتار کـاهش دهنـد تا در فــرآیند توزیع آب با مشکل مـواجه نشویم.

 

وی همچنین به تشکیل پلیس آب متشکل از نهادهـای ذیربط و نمایندگـان کشاورزان اشاره کـرد و اظهار داشت : کلیه حفره های غیر مجاز باید مسدود شـود و با متخلفان برخورد قـانونی صـورت گیرد.

 

ایشـان در ادامـه از آبیارها خواست تا برای حفاظت و حراست از حق آبه کشاورزان از تعدادی نگهبان برای کانال ها استفاده گــردد .

وی در پایان بر اتمـام لایروبی انهار تا پیش از رهـاسازی آب تاکید نمودند .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه