تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ Monday, 15 August , 2022

جلسه هم اندیشی و پرسش و پاسخ فرهنگیان زهک با فرماندار برگزار شد

 • کد خبر : 23407
 • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵
جلسه هم اندیشی و پرسش و پاسخ فرهنگیان زهک با فرماندار برگزار شد

گندمـــ پرس : جلسه پرسش و پاسخ با حضور فرماندار و مدیر آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان شهرستان زهک در محل سالن اجتماعات این شهرستان برگزار گردید.به گزارش گندمــ پرس از زهک این جلسه با محوریت پیگیری مطالبات فرهنگیان این شهرستان برگزار که در ابتدا سه نفر از فرهنگیان شاغل در زهک برخی […]

گندمـــ پرس : جلسه پرسش و پاسخ با حضور فرماندار و مدیر آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان شهرستان زهک در محل سالن اجتماعات این شهرستان برگزار گردید.
به گزارش گندمــ پرس از زهک این جلسه با محوریت پیگیری مطالبات فرهنگیان این شهرستان برگزار که در ابتدا سه نفر از فرهنگیان شاغل در زهک برخی از مشکلات جامعه فرهنگیان از قبیل تبعیض بین فرهنگیان و سایر ادارات ، کسر تمام مقرری ماه اول در فیش حقوقی و حذف 5 درصد حق نوار مرزی زهک و احضار برخی از همکاران ب حراست بعداز تجمع دهم اسفند 93 را مطرح نمودند.

 

زهک

 

رخشانی نسب فرماندار زهک  با حوصله به سخنان و سوالات فرهنگیان پاسخ گفتند و در ادامه نیز صباغی مدیر آموزش و پرورش نیز به سوالات مطرح شده در حوزه کاری خویش پاسخ داد.
درپایان مقرر شد این جلسات استمرار داشته باشد و  هر دو ماه یکبار ادامه یابد و مباحث مطرح شده توسط مدیر آموزش و پرورش ب مراجع ذیربط جهت پیگیری به صورت مکتوب ارسال شود و نتایج آن نیز به صورت مکتوب در اختیار همکاران قرار گیرد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23407

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
 1. سلام…نیشگون محکم
  مطالبات…چه کلمه کلیشه ای و تکراری شده…تو تمامه جلسات ارگانهای استان به کار میره
  آب
  برق
  گاز
  تلفن
  همه بدهکارن…این کلمه شده مثل کلنگ یا روبان قرمز که میخوان چیزی رو افتتاح کنن و بعد دلمون گرم میشه و به خودمون میگم یعنی میشه میشه…..

 2. چرا مقرری ماه اول در استانهایی مثل کرمان و یزد از فرهنگیان کم نشده!و در استان س و ب کم شده!!

 3. حرف حق معلمان به گوش رییس جمهور، وزیر مربوطه و نمایندگان مجلس رسیده برگزاری این جلسه چه معنایی دارد؟ اقدامات باید برای تمام معلمان و از طریق دولت و مجلس اجرا شود نه فرمانداری زهک؟