گندمـــ پرس : جلسه پرسش و پاسخ با حضور فرماندار و مدیر آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان شهرستان زهک در محل سالن اجتماعات این شهرستان برگزار گردید.به گزارش گندمــ پرس از زهک این جلسه با محوریت پیگیری مطالبات فرهنگیان این شهرستان برگزار که در ابتدا سه نفر از فرهنگیان شاغل در زهک برخی […]

گندمـــ پرس : جلسه پرسش و پاسخ با حضور فرماندار و مدیر آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان شهرستان زهک در محل سالن اجتماعات این شهرستان برگزار گردید.
به گزارش گندمــ پرس از زهک این جلسه با محوریت پیگیری مطالبات فرهنگیان این شهرستان برگزار که در ابتدا سه نفر از فرهنگیان شاغل در زهک برخی از مشکلات جامعه فرهنگیان از قبیل تبعیض بین فرهنگیان و سایر ادارات ، کسر تمام مقرری ماه اول در فیش حقوقی و حذف 5 درصد حق نوار مرزی زهک و احضار برخی از همکاران ب حراست بعداز تجمع دهم اسفند 93 را مطرح نمودند.

 

زهک

 

رخشانی نسب فرماندار زهک  با حوصله به سخنان و سوالات فرهنگیان پاسخ گفتند و در ادامه نیز صباغی مدیر آموزش و پرورش نیز به سوالات مطرح شده در حوزه کاری خویش پاسخ داد.
درپایان مقرر شد این جلسات استمرار داشته باشد و  هر دو ماه یکبار ادامه یابد و مباحث مطرح شده توسط مدیر آموزش و پرورش ب مراجع ذیربط جهت پیگیری به صورت مکتوب ارسال شود و نتایج آن نیز به صورت مکتوب در اختیار همکاران قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه