تاریخ : سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022

جلسه هم اندیشی فعالین اجتماعی و رسانه ای با امام جمعه زابل + تصاویر

  • کد خبر : 25458
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰:۱۹
جلسه هم اندیشی فعالین اجتماعی و رسانه ای با امام جمعه زابل + تصاویر

گندمــ پرس : جلسه ماهیانه فعالین رسانه ای و اجتماعی سیستان با امام جمعه معزز زابل در محل دفتر وی برگزار گردید. در این جلسه حاضرین به بیان مشکلات منطقه و مردم پرداختند و امام جمعه نیز از حضار درخواست کرد پیگیرمطالبات بحق مردم باشند.   وی در ادامه از خدمات دولت در منطقه تقدیر […]

گندمــ پرس : جلسه ماهیانه فعالین رسانه ای و اجتماعی سیستان با امام جمعه معزز زابل در محل دفتر وی برگزار گردید.

در این جلسه حاضرین به بیان مشکلات منطقه و مردم پرداختند و امام جمعه نیز از حضار درخواست کرد پیگیرمطالبات بحق مردم باشند.

DSC01586

 

وی در ادامه از خدمات دولت در منطقه تقدیر و تشکر کرد و گفت : یکی از اقدامات موثر در منطقه بازگشایی مرز شاهگل در شهر زهک می باشد که جای دارد در دیگر نقاط مرز نیز این بازگشایی ها صورت گیرد , همچنین ما انتظار داریم پاس مرزی و کارتهای مرزنشینی نیز فعال شود تا مرزنشینان از این امتیازات برخوردار شوند و مردم تمامی 5 شهرستان سیستان از این مزایا بهره مند شوند , اگر چه زابل مرز ندارد اما باید طوری برنامه ریزی شود که مردم زابل نیز از مزایای مرز بهره مند شوند.

DSC01588

 

وی درادامه درخصوص عملکرد رسانه ها گفت : رسانه ها خوب کار می کنند , اما شدت و ضعف دارند , بعضی از رسانه ها خیلی خوب کار میکنند و بروز هستند و مشکلات مردم را رصد می کنند , اما درکل همه فعال هستند که جای تقدیر و تشکر دارد , قرار ما از روز اول این بود و اعلام هم کرده ام که نگاه ویژه بنده به رسانه هاست و این مساله یک شعار نیست , رسانه حنجره قدرتمند مردم هستید.

DSC01589

 

DSC01591

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=25458

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. انچه این روزها میشنویم فقط تشکرازاستاندار.مثل اینکه ایشان ازاین همه مشکل مردمان سیستان بی اطلاعندوازسرنوشت امروزمعبرشاهگل.که یک کارسیاسی بودوتمام شد.

  2. ضمن تشکر از امام جمعه عزیزو فعالین .واقعا رسانه ها فعال و قئی شده اند همه خسته نباشند .ضمنا در تصاویرو اشخاصی که حاضربودند در جلسه شخصی رادیدم که ازجنس خستگی و مشکلات مردم هست اقای مهندس امید پودینه خسته نباشی مرد