گندمــ پرس : جلسه ماهیانه فعالین رسانه ای و اجتماعی سیستان با امام جمعه معزز زابل در محل دفتر وی برگزار گردید. در این جلسه حاضرین به بیان مشکلات منطقه و مردم پرداختند و امام جمعه نیز از حضار درخواست کرد پیگیرمطالبات بحق مردم باشند.   وی در ادامه از خدمات دولت در منطقه تقدیر […]

گندمــ پرس : جلسه ماهیانه فعالین رسانه ای و اجتماعی سیستان با امام جمعه معزز زابل در محل دفتر وی برگزار گردید.

در این جلسه حاضرین به بیان مشکلات منطقه و مردم پرداختند و امام جمعه نیز از حضار درخواست کرد پیگیرمطالبات بحق مردم باشند.

DSC01586

 

وی در ادامه از خدمات دولت در منطقه تقدیر و تشکر کرد و گفت : یکی از اقدامات موثر در منطقه بازگشایی مرز شاهگل در شهر زهک می باشد که جای دارد در دیگر نقاط مرز نیز این بازگشایی ها صورت گیرد , همچنین ما انتظار داریم پاس مرزی و کارتهای مرزنشینی نیز فعال شود تا مرزنشینان از این امتیازات برخوردار شوند و مردم تمامی 5 شهرستان سیستان از این مزایا بهره مند شوند , اگر چه زابل مرز ندارد اما باید طوری برنامه ریزی شود که مردم زابل نیز از مزایای مرز بهره مند شوند.

DSC01588

 

وی درادامه درخصوص عملکرد رسانه ها گفت : رسانه ها خوب کار می کنند , اما شدت و ضعف دارند , بعضی از رسانه ها خیلی خوب کار میکنند و بروز هستند و مشکلات مردم را رصد می کنند , اما درکل همه فعال هستند که جای تقدیر و تشکر دارد , قرار ما از روز اول این بود و اعلام هم کرده ام که نگاه ویژه بنده به رسانه هاست و این مساله یک شعار نیست , رسانه حنجره قدرتمند مردم هستید.

DSC01589

 

DSC01591

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه