گندمــــ پرس : ایسنا ـ یک عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان گفت که تعدادی از نمایندگان این استان بعدازظهر امروز جلسه‌ای با رئیس سازمان محیط زیست خواهند داشت. هدایت‌الله میرمرادزهی، با اشاره به خشکی دریاچه هامون و مشکلاتی که ریزگردها برای مردم منطقه به وجود آورده، ‌اظهار کرد: امروز جلسهای با خانم ابتکار […]

گندمــــ پرس : ایسنا ـ یک عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان گفت که تعدادی از نمایندگان این استان بعدازظهر امروز جلسه‌ای با رئیس سازمان محیط زیست خواهند داشت.

هدایت‌الله میرمرادزهی، با اشاره به خشکی دریاچه هامون و مشکلاتی که ریزگردها برای مردم منطقه به وجود آورده، ‌اظهار کرد: امروز جلسهای با خانم ابتکار داریم که امیدوارم بتوانیم این معضل را نیز مطرح و بررسی کنیم.

او ادامه داد: ریزگردها در شهرهایی که در مسیر آن قرار دارند مشکلاتی به وجود آورده که مالچ پاشی، کاشت درختان مقاوم و یا سایر روش‌های نوین می‌تواند این معضل را کمتر کند.

میرمرادزهی همچنین گفت: در جلسه امروز قرار است دبیر و رئیس مجمع با تعدادی از نمایندگان به مسائلی از قبیل حفاظت از محیط زیست، اعتبارات و مسأله ریزگردها بپردازند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه