گندمـــ پرس : در پی درج خبری با عنوان  « ضعفف در دو حوزه مدیریت شهری و آموزشی زابل نتیجه دو شغله بودن رئیس شورای شهر و رئیس آموزش و پرورش » روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش زابل جوابیه‌ای ارسال نمــود که وفق قانون مطبوعات عینا درج می‌گــردد. متن جوابیه بدین شرح می باشد : […]

گندمـــ پرس : در پی درج خبری با عنوان  « ضعفف در دو حوزه مدیریت شهری و آموزشی زابل نتیجه دو شغله بودن رئیس شورای شهر و رئیس آموزش و پرورش » روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش زابل جوابیه‌ای ارسال نمــود که وفق قانون مطبوعات عینا درج می‌گــردد.

متن جوابیه بدین شرح می باشد :

با سلام و عرض خسته نباشد حضور شما دوستان گرامی  در خصوص  مطلب درج شده در سایت گندمـــ پرس موارد ذیل لازم به ذکر می باشد .

پس از اعلام نتایج  ودریافت لیست ،  مشخصات داوطلبان در سایت آموزش و پرورش زابل درج گردید و در پی آن  در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش مقرر گردید با حضور مدیر کل آموزش و پرورش از داوطلبان تقدیر وتشکر و هدایایی تقدیم گردد  که  لو ح هایی آماده و هدایا تهیه شد اما برخی از داوطلبان  زابل حضور نداشته و در مسافرت یا شهرستان بودند (تعداد 28 نفر ) که البته  با توجه به شرایط مناطق کمتر توسعه یافته جای بسی خوشحالی است و  دست یافتن به چنین دست آوردهایی هدف آموزش و پرورش می باشد  لذا بر خی از داوطلبان نیز که از نظر این مدیریت حائژ کسب رتبه بودند نیز با آنها تماس گرفته شد که  اعلام رتبه خود را به مرحله نهایی موکول نمودند. با توجه به موارد ذکر شده ، علی اکبر بزی مدیر آموزش و پرورش زابل زمانی را جهت تقدیر و تشکر با توجه به حضور کلیه داوطلبان در نظر گرفتند . که طی تماس تلفنی به داوطلبان اعلام و در مراسمی از این افتخارات  شهر زابل تقدیر بعمل می آید.

در اشاره دوستمان مبنی بر ریاست شورای شهر

شورای آموزش و پرورش به عنوان حلقه اتصال شورای شهر، شهرداری و سایر دستگاه‌های اجرایی به آموزش و پرورش است،  رئیس شورای  شهر زابل حمزه وصل آموزش و پرورش به شهرداری می باشد . مطمعنا براین موضوع واقف هستید که اگر تمام دستگاه‌های اجرایی از جمله شهرداری در جلسات شورای آموزش و پرورش شرکت کنند و این دستگاه‌ها به کمک آموزش و پرورش بیایند، بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش برطرف می‌شود.

که البته این مورد با توجه به اینکه رءیس شورای شهر زابل مدیر آموزش و پرورش نیز می باشد کمک بسیار زیادی به عرصه آموزش و پرورش در زابل نموده کما اینکه تا کنون خدمات شایسته ای مبنی بر همکاری شورای شهر با آموزش  و پرورش انجام شده که شاید در سالهای قبل به ندرت صورت می گرفته است .

در اینجا به چند مورد از موارد تعامل شهرداری و شورای شهر با مدیریت آموزش و پرورش اشاره می کنم
–       با تعامل شورای شهر و شهرداری کار بری های آموزشی به متراژ 22500 متر مربع به آموزش و پرورش برگشت که کار های اسنادی آن در مراحل نهایی می باشد
–       با کمک شورای شهر و شهرداری فضاهای آموزشی که نیاز مبرم به بازسازی دارند در چند آموزشگاه مرمت و بازسازی شده اند
–       با کمک شورای شهر و شهرداری مشکل معابر برخی از مدارس مرتفع گردید
–       از جائیکه شورای شهر ارگانی مردم نهاد می باشد این تعامل در حوزه مدیریت آموزش و پرورش مفید و جهت دست یافتن به اهداف آموزش وعدالت آموزشی  امری حیاتی می باشد.

  (روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش زابل)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه