گندمـــــ پرس : بزرگــراه زابـل  ــ زاهــدان یکی از پروژه هــایی است کــه در دستور کـار دو دولت قرار گــرفته و هنوز بعد از گذشت مدت زمان زیادی به بهره برداری نرسیده است.     شـروع این پــروژه در سـال 86، برای مــردم خبر خوشایندی بود امــا حـالا با رسیدن به نیمه ی سـال 94 […]

گندمـــــ پرس : بزرگــراه زابـل  ــ زاهــدان یکی از پروژه هــایی است کــه در دستور کـار دو دولت قرار گــرفته و هنوز بعد از گذشت مدت زمان زیادی به بهره برداری نرسیده است.

 

بزرگراه-زابل-زاهدان

 

شـروع این پــروژه در سـال 86، برای مــردم خبر خوشایندی بود امــا حـالا با رسیدن به نیمه ی سـال 94 هنـوز هـم که هـنـوز است درصــد پیشرفت فیزیکی این بزرگـــراه چندان قــابل ذکر نیست.

 

در چند ســال اخیر اما و اگـــرهای زیادی از مسوولین دربــاره عــدم اعتبار و…شنیدیم

 

حــال اگــر اعتبار تخصیص یافته و اعتبار پرداخت شده جهت رفع مشکلات و ساماندهی این پروژه بزرگ استانی همخوانی ندارد ، مسوولین آستین همت بالا بزنند تا شاید کلنگ افتتاح این بزرگراه کمتر از یک دهه به زمین بخورد.

 

همـواره ما شاهـد افتتاح بزرگــراههای زیادی در سطح کشور هستیم و نکته ی قابل ذکر ایجاد بزرگراههایی با کوتاهترین زمان ممکن در دل شهرهــای کوهپایه ای است،با این تفاسیر بزرگراه زابل-زاهدان با یک مسیر صاف و هموار هنوز اندر خم یک جاده مانده است و هر روز شاهد افزایش آمار تلفات رانندگی در این مسیر پرتردد هستیم.

 

 

نـزدیکــترین حادثه برمیگــردد به دو روز قبل؛روز عید قربان در یک سانحه ی رانندگی در جاده زابل-زاهدان یکی از شهروندان جان خود را از دست داد.

 

 

آیا نبود اعتبار کافی جان مردم را هر روز می گیرد یا نبود تدبیر و نیروی کار فعال جهت به سرانجام رساندن این پروژه؟؟؟

 

ما امیدواریم ” اما و اگــرهای ” این پروژه هر چــه زودتـر رفـع شود تا مردم با خیال آسـوده و به دور از اینکه مبادا تصادفی رخ دهد،در این جاده رانندگی کنند.به ثمر رسیدن این پروژه نه تنها به توسعه یافتگی استان کمک می کند بلکه می تواند باعث کاهش چشمگیر آمار حوادث رانندگی در این مسیر باشــد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه