گندم پرس : اوشیدا : حسین کلانتر رئیس اداره ورزش و جوانان زابل در گفتگو با اوشیدا ضمن تبریک میلاد امام علی(ع)از برگزاری بازیهای بومی و محلی به مناسبت فرارسیدن روز ملی خلیج فارس و ولادت امیر مومنان علی ابن ابیطالب و روز پدر در زابل خبر داد. کلانترگفت: به مناسبت روز پدر و گرامی […]

گندم پرس : اوشیدا : حسین کلانتر رئیس اداره ورزش و جوانان زابل در گفتگو با اوشیدا ضمن تبریک میلاد امام علی(ع)از برگزاری بازیهای بومی و محلی به مناسبت فرارسیدن روز ملی خلیج فارس و ولادت امیر مومنان علی ابن ابیطالب و روز پدر در زابل خبر داد.

کلانترگفت: به مناسبت روز پدر و گرامی داشت روز خلیج فارس بازیهای بومی محلی عصر روز پنجشنبه 10 اردیبهشت در پارک  یعقوب لیث زابل برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در رشته های کشتی کج گردان، خسو خسو، کلاه چل چل و طناب کشی  ویژه آقایان برگزار شد.

کلانتر بیان کرد: در این دوره از بازیهای بومی و محلی تیم های از زابل، هامون، نیمروز ، هیرمند و دو تیم از بخش مرکزی و تپه دز شرکت داشتند که با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس اداره ورزش وجوانان زابل با بیان اینکه شرکت در این مسابقات برای عموم مردم آزاد می باشد،افزود: حمایت از ورزش روستایی و عشایری حمایت از ارزش ها و باورهای ملی است که همه باید در احیا و تقویت آن تلاش و جدیت داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه