تاریخ : شنبه, ۲۲ مرداد , ۱۴۰۱ Saturday, 13 August , 2022

جزییات مرگ فجیع داماد ۲۰ روزه در خانه پدرزن / دادستان زاهدان از اعترافات نوعروس گفت

  • کد خبر : 46375
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۸:۰۶
جزییات مرگ فجیع داماد ۲۰ روزه در خانه پدرزن / دادستان زاهدان از اعترافات نوعروس گفت
هنوز 20 روز از برگزاری مراسم ازدواج آن ها نگذشته بود که پدر داماد، عروس خود را به خانه اش در زاهدان دعوت کرد تا پای به مهمانی خوشبختی بگذارند اما طرح نقشه ای شوم....

به گزارش گروه مجازی گردی گندم خبر و به نقل از رکنا، حدود یک سال قبل بود که دختر ۲۰ ساله ای به نام مهین پای سفره عقد نشست و به تقاضای ازدواج محمد «بله» گفت.

 

 

آن روز در میان هلهله و شادی نزدیکان و اقوام دو خانواده، مراسم عقدکنان با پخش شیرینی و نقل و نبات آغاز شد و این گونه دوران نامزدی آن ها رنگ و بوی عاشقانه گرفت اما در این میان عروس جوان رازی را پنهان می کرد که قبل از آن دوست داشت به خواستگاری جوان دیگری که مدعی ازدواج با او بود، پاسخ مثبت بدهد! با وجود این سرنوشت به گونه ای دیگر رقم خورد و دختر ۲۰ ساله برای خوشبختی خود پای سفره عقد جوان دیگری به نام «محمد» نشست ولی نتوانست خواستگار سابق اش را به تند باد فراموشی بسپارد. حدود یک سال از دوران نامزدی این زوج جوان سپری شده بود که خانواده ها تصمیم گرفتند زوج جوان را سر و سامان بدهند تا آن ها نیز زندگی مشترک خود را زیر یک سقف در دنیای شیرین عاشقانه سپری کنند.

 

 

بدین ترتیب مراسم ازدواج آن ها حدود ۲۰ روز قبل و با دعوت گسترده از مهمانان و اطرافیان با شکوهی خاص برگزار شد و خانواده های طرفین همه تلاش خود را برای آغاز زندگی رویایی این زوج به کار بردند و این گونه عروس و داماد جوان پا به خانه بخت گذاشتند و زندگی مشترک را در شهر خاش آغاز کردند.

 

 

هنوز ۲۰ روز از برگزاری مراسم ازدواج آن ها نگذشته بود که پدر داماد، عروس خود را به خانه اش در زاهدان دعوت کرد تا پای به مهمانی خوشبختی بگذارند اما طرح نقشه ای شوم، این مهمانی را به سوی تاریکی و وحشت سوق می داد. «الف- د» (خواستگار سابق نوعروس) که با توسل به ترفندهای حیله گرانه، توانسته بود از طریق خواهرش، نوعروس مذکور را فریب دهد، نقشه هولناک جنایت اسیدی را برنامه ریزی کرد. اگرچه نوعروس جوان در تنگنای فریب و نیرنگ قرار گرفته بود اما سعی داشت در برابر «مدعی خواستگاری» مقاومت کند.

 

 

او که هنوز با خواهر خواستگار سمج در ارتباط بود طوری رفتار می کرد که «الف- د»احساس می کرد هنوز نوعروس جوان دل در گرو عشق او دارد و در این میان «تازه داماد» مانع اصلی است به همین دلیل نقشه شیطانی وحشتناک خود را به اجرا گذاشت تا این گونه چندین خانواده را به سوی تباهی بکشاند. این جوان ۲۳ ساله که دچار وسوسه های شیطانی برای ارتکاب جنایت اسیدی شده بود با ترفندی خاص متوجه شد که عروس و داماد جوان مهمان پدر داماد در زاهدان هستند.

 

 

او سپس با تهیه بطری حاوی اسید، در نیمه های شب به سوی منزل پدر تازه داماد به راه افتاد. زمانی که همه اهالی منزل در خواب شیرین بودند ناگهان او بطری حاوی اسید را در حالی روی پیکر خواب آلود تازه داماد خالی کرد که مقدار اندکی از اسیدها نیز روی پاهای نوعروس ریخت.

 

 

با صدای وحشتناک و جیغ و فریاد، اهالی منزل از خواب پریدند و در حالی ناباورانه، با صحنه دلخراش اسیدپاشی روبه رو شدند که مهاجم اسیدپاش از منزل گریخته بود.

 

 

ساکنان منزل در میان اضطراب و نگرانی تازه داماد ۲۲ ساله را به مرکز درمانی رساندند اما او فقط ۲۴ ساعت تحت درمان قرار گرفت و در نهایت بر اثر عوارض شدید ناشی از اسیدپاشی جان خود را از دست داد و این گونه پرونده جنایت اسیدی در دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان گشوده شد.

 

 

دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان روز گذشته به تشریح ماجرای این جنایت هولناک پرداخت و گفت: بلافاصله پس از گزارش ماجرای اسیدپاشی به دادسرای زاهدان،پرونده به شعبه ویژه جنایی ارسال شد و بازپرس پرونده تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی مهاجم اسیدپاش آغاز کرد.

 

 

قاضی «علی موحدی راد» افزود: بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که مهاجم ناشناس حدود ساعت ۳ بامداد و در تاریکی شب وارد منزل شده و به روی تازه داماد اسیدپاشی کرده است اما زوایای مجهول زیادی در تحقیقات وجود داشت که با بررسی آثار به جا مانده در صحنه جرم مطابقت نداشت.

 

 

مقام ارشد قضایی زاهدان تصریح کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده و بعد از مرگ تازه داماد جوان بر اثر عوارض ناشی از اسیدپاشی، ابتدا «نوعروس جوان» مورد ظن قرار گرفت بنابراین دستورات ویژه ای برای پیگیری سریع این ماجرا و دستگیری نوعروس صادر شد.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین «موحدی راد»خاطرنشان کرد: روز گذشته «مهین» نوعروس جوان در شعبه بازپرسی ویژه قتل عمد مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفت اما به داستان سرایی و تناقض گویی پرداخت.

 

 

این زن جوان که تنها ۲۰ روز از آغاز زندگی مشترکش می گذرد در بازجویی ها گفت: قبل از وقوع این حادثه دقایقی را برای استفاده از سرویس بهداشتی به داخل حیاط رفتم اما بعد از آن که به اتاق بازگشتم ناگهان جوانی وارد شد و اقدام به اسیدپاشی کرد.

 

 

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان در ادامه به اقاریر نوعروس اشاره کرد و گفت: این زن جوان وقتی در برابر شواهد مستند قضایی قرار گرفت به ناچار ماجرای

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46375

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. خبری دقت کن بلاخره خونه پدر داماد یا پدر عروس
    بهرحال خیلی شیطانی و کثیف بود این عمل

  2. راست میگه ی جا گفتی پدر زن(عروس) جای دیگه گفتید پدر داماد….
    البته این خبر رو قبلا گندم خبر طوری دیگه نقل کرده بود که عروس‌ با خواستگار سابق همدست بوده…