گندمــ پرس : نهضت آسفالت شهرداری زابل کج دار و مریز در حال پیشرویست و هرازگاهی مشاهده می شود که یکی از خیابانها اصلی و یا فرعی مورد لطف این نهضت قرار می گیرد و دستی به سر رو روی آن کشیده می شود. به گزارش گندمــ پرس یکی از معابر اصلی که در این […]

گندمــ پرس : نهضت آسفالت شهرداری زابل کج دار و مریز در حال پیشرویست و هرازگاهی مشاهده می شود که یکی از خیابانها اصلی و یا فرعی مورد لطف این نهضت قرار می گیرد و دستی به سر رو روی آن کشیده می شود.

به گزارش گندمــ پرس یکی از معابر اصلی که در این طرح آسفالت نیمه جان آن تغییر کرده , بلوار آیت الله بختیاری می باشد که مدتی قبل توسط شهرداری زابل آسفالت شد و پس از آن نیز بلوار این خیابان  در حال تغییراتی بود که نشان از آن داشت که شهرداری برنامه ای جامع برای زیبا سازی آن دارد.

صبح امروز اما این آسفالت تازه متولد شده , مورد تاخت و تاز بیل مکانیکی که قصد ایجاد گودالی جهت عبور فیبر نوری از این خیابان را داشتند , قرار گرفت و بخشی از آسفالت آن تخریب و بخش دیگر آن نیز آماده تخریب بود. مردم محل نیز که از این مساله ناراحت بودند با شهرداری تماس و درخواست جلوگیری از این حفاری ها را داشتند.

 

IMG-20150705-WA0035

 

IMG-20150705-WA0030

 

بنا براین گزارش و به نقل از میر مسئول عمران شهرداری زابل ,  تفاهم نامه ای که جهت عبور فیبر نوری از این خیابان تا محل ستاد مرکزی نیروی انتظامی امضاء شده ,  این اجازه را داده است که در پیاده رو حفاری نمایند اما امروز متوجه شدیم که این حفاری در خیابان اصلی و آنهم در محلی که به تازگی آسفالت شده است , صورت گرفته است که به محل مراجعه کردیم.

همزمان با شروع اینکار مامورین شهرداری زابل جهت جلوگیری از این کار به محل اعزام می شوند و پس از آن نیز مامورین نیروی انتظامی زابل در محل حاضر و اجازه تعطیل شدن کار را به شهرداری نمی دهند , این موضوع موجب می شود که جمعی از کارکنان شهرداری زابل و یکی از اعضای شورای شهر نیز در محل حضور و جهت جلوگیری از حفاری خودروهای عمومی شهرداری را در محل ایجاد ترانشه پارک نمایند.

 

IMG-20150705-WA0037

 

جمعی از اهالی محل نیز که به این مساله گلایه داشتند در محل حاضر بودند , یکی از آنها می گفت : دلخوش بودیم که پس از سالها که این خیابان وضعیت بسیار نامطلوبی داشت , آسفالت شده است , که آنهم به این راحتی از بین رفت.

 

مساله ای که براحتی قابل حل بود  , به واسطه رفتار نامناسب از سوی یکی از مامورین نیروی انتظامی با کارگران شهرداری , مردم محل و خبرنگاران حاضر در صحنه , به مساله تاسف برانگیزی مبدل شد و اتفاقات قابل تامل و خاصی رخ داد که اگر صبر , متانت و ولایتمداری مردم حاضر در صحنه و تدبیر سرگلزایی عضو شورای شهر و چند تن از مدیران شهرداری نبود , می توانست به مساله بزرگتری مبدل شود.

بیش از این از گفتن جزئیات این مساله معذوریم و در صورت نیاز در اختیار ارگانهای تصمیم گیر قرار خواهد گرفت.

اما می طلبد مسئولین امر , بخصوص فرمانده  نیروی انتظامی و فرماندار ویژه شهرستان زابل به صورت ویژه با این موضوع ورود و با افراد خاطی برخورد نمایند تا دیگر شاهد نباشیم که هر آنکس خود را فراتر از قانون فرض کند و هرطور که صلاح میداند با دیگران برخورد نماید.

این اتفاق در شبکه های اجتماعی نیز بازتاب بسیار گسترده ای داشته و کاربران فضای مجازی خواستار رسیدگی این موضوع شده اند

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه