گندمـــ پرس : رئیس هیات کبدی سیستان و بلوچستان گفت: تیم کبدی دانشگاه آزاد استان بعد از گذراندن موفقیت آمیز مرحله نیمه نهایی در گروه یک در ارومیه به مرحله نهایی لیگ برتر کشور راه یافت.   سعید مقدم بقا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگا ایرنا افزود: رقابت های مرحله نیمه نهایی […]

گندمـــ پرس : رئیس هیات کبدی سیستان و بلوچستان گفت: تیم کبدی دانشگاه آزاد استان بعد از گذراندن موفقیت آمیز مرحله نیمه نهایی در گروه یک در ارومیه به مرحله نهایی لیگ برتر کشور راه یافت.

 

سعید مقدم بقا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگا ایرنا افزود: رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کبدی کشور در گروه یک از ششم آبان به مدت سه روز در ارومیه برگزار شد که در پایان تیم سیستان و بلوچستان به همراه مازندران و خوزستان به مرحله نهایی راه یافت.

 

وی ادامه داد: در این دور از رقابت ها تیم سیستان و بلوچستان پنج رقابت انجام داد که در نهایت با چهار برد و یک باخت توانست به مرحله نهایی صعود کند.

 

وی تصریح کرد: میلاد شیبک، سلیمان پهلوان، حسین مازندرانی، فریدون سعادت نیا، اسماعیل مقصودلو، هادی اشترک، فرید پاکزاد، احسان زمانی، ابوالفضل مقصودلو و هادی حاج لری اعضای تیم کبدی استان را در این دور از رقابت ها تشکیل دادند.

 

رئیس هیات کبدی سیستان و بلوچستان گفت: در مجموع شش تیم برتر گروه یک و دو کبدی کشور در مرحله نهایی لیگ برتر در آذر امسال به صورت رفت و برگشت به رقابت می پردازند.

 

مقدم بقا تصریح کرد: در پایان رقابت های لیگ برتر کشور با مشخص شدن قهرمان لیگ، این تیم در لیگ جهانی که در اسفند برگزار می شود شرکت خواهد کرد.

 

وی خاطر نشان کرد: هم اینک 258 ورزشکار سیستان و بلوچستان به صورت سازمان یافته عضو هیات کبدی استان هستند و پنج تیم استان نیز در لیگ برتر حضور دارند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه