گندمـــــ پرس :ایرنا- رئیس هیات کشتی سیستان و بلوچستان گفت: تیم خردسالان و نوجوانان زابل قهرمان دور رفت رقابت های لیگ کشتی فرنگی استان شد.   عادل شاهسوندپور افزود: این دوره از رقابت ها با حضور 120 کشتی گیر استان در سه رده سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در سرسرای کشتی شهید عالی زابل برگزار […]

گندمـــــ پرس :ایرنا- رئیس هیات کشتی سیستان و بلوچستان گفت: تیم خردسالان و نوجوانان زابل قهرمان دور رفت رقابت های لیگ کشتی فرنگی استان شد.

 

عادل شاهسوندپور افزود: این دوره از رقابت ها با حضور 120 کشتی گیر استان در سه رده سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در سرسرای کشتی شهید عالی زابل برگزار شد.

وی ادامه داد: کشتی گیران شهرستان های زاهدان، زابل، زهک، خاش و ایرانشهر در قالب پنج تیم در این رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان در رده سنی خردسالان و نوجوانان به ترتیب زابل، زاهدان و زهک عنوان های اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی تصریح کرد: همچنین در رده سنی نونهالان نیز عنوان های اول تا سوم به ترتیب به شهرستان های زاهدان، زابل و زهک اختصاص یافت.

رئیس هیات کشتی سیستان و بلوچستان گفت: پویایی در کشتی فرنگی استان و شناسایی استعدادهای برتر در رده های پایه از جمله مهمترین اهداف برگزاری این رقابت ها بوده است.

وی با بیان اینکه دور برگشت لیگ کشتی فرنگی استان نیز هفته آخر مهرماه در زاهدان برگزار می شود گفت: هم اینک 950 ورزشکار استان به صورت سازمان یافته در رشته کشتی مشغول فعالیت هستند.

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه