تاریخ : سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022

تک نرخی شدن بنزین , وعده های بی عمل و تعطیلی تاکسی تلفنی های سیستان

  • کد خبر : 25586
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۰
تک نرخی شدن بنزین , وعده های بی عمل و تعطیلی تاکسی تلفنی های سیستان

گندمــ پرس : پس از تک نرخی شدن قیمت بنزین ,  اکثر دفاتر تاکسی تلفنی حوزه سیستان تعطیل و در معرض ورشکستگی قرار دارند. به گزارش گندمــ پرس نوری رئیس اتحادیه تاکسی تلفنی شهر زابل در گفتگو با گندمـ پرس ضمن بیان این مطلب  گفت : در پی تک نرخی شدن بنزین دفاتر تاکسی تلفنی […]

گندمــ پرس : پس از تک نرخی شدن قیمت بنزین ,  اکثر دفاتر تاکسی تلفنی حوزه سیستان تعطیل و در معرض ورشکستگی قرار دارند.

به گزارش گندمــ پرس نوری رئیس اتحادیه تاکسی تلفنی شهر زابل در گفتگو با گندمـ پرس ضمن بیان این مطلب  گفت : در پی تک نرخی شدن بنزین دفاتر تاکسی تلفنی حوزه سیستان ورشکسته و تعطیل گردیده اند.

 

IMG-20150705-WA0028

 

حسین نوری رییس اتحادیه تاکسی تلفنی و وانت بار زابل و حومه در ادامه ابراز داشت : قریب به ۶۰ دفتر تاکسی تلفنی فعال که تحت پوشش این اتحادیه قرار داشته اند بدلیل اجرای مصوبه تک نرخی شدن بنزین و عدم اختصاص بسته حمایتی تعطیل و ورشکسته شده و موجب از دست رفتن تعداد کثیری فرصت شغلی گردیده است.

وی بابیان اینکه تاکسی تلفنی ها همواره مورد اعتماد خانواده ها بوده و وظیفه حمل و نقل و جابجایی مسافران را بر عهده داشته اند , که هم اکنون به لحاظ نبود جایگاه سی ان جی در حوزه سیستان قادر به ادامه فعالیت نبوده و از لحاظ اقتصادی ادامه فعالیت  برای مدیریت تاکسی تلفنی و رانندگان مقرون به صرفه نبوده و بالاجبار تعطیل خواهند شد.

نوری درادامه گفتگو با بیان اینکه علیرغم وعده های مسولین اجرایی شهرستان در روزهای اغاز اجرای طرح مبنی براختصاص بسته حمایتی و خوش بینی اعضای این اتحادیه و پیگیری مکرر و تشکیل چندین جلسه و دیدار با نمایندگان در مجلس شورای اسلامی تاکنون هیچ اقدامی درجهت تحقق وعده ها و رفع مشکل این قشر از جامعه که انصافا از اقشار اسیب پذیرهستند , صورت نگرفته و به تبع ورشکستگی و تعطیلی دفاتر تلفنی ، اتحادیه نیزمنحل و تعطیل خواهدشد.

وی در پایان  ضمن تشکر از صبوری مدیران و رانندگان تاکسی تلفنی ها که درطول این مدت صبورانه خواسته خود را از طریق مبادی قانونی پیگیری نموده اند از مسولین عالی استان بالاخص شخص جناب آقای استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دیگر مسولین ذیربط خواست با توجه به شرایط خاص مردم سیستان وخشکسالی طولانی و اینکه در حال حاضر تنها منبع درامد و شغل افراد مسافرکشی بوده و در صورت عدم رفع مشکل انان بالاجبار شاهدمهاجرت انان خواهیم بود اقدام لازم وعاجل نسبت به اختصاص بسته حمایتی ویژه به حوزه سیستان انجام می گیرد.

 

گزارش : سید حمید مهدوی

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=25586

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. با سلام / آقای نوری برا راننده ها بد نشده دارن کارشون رو انجام میدن / فقط برای عده ای که این کار شغل دومشون بوده بد شده

  2. خوب شد بنزین تک نرخی شد

  3. باسلام.تک نرخی شدن بنزین نسبت به افزایش کرایه زیادم بدنشد. فقط الان کاسبی 300هزاری ریس اژانس ها کساد شده.

  4. با سلام باید یک فکری کردجناب آقای نوری درست می گوید

  5. چی دارین میگین اکثر تاکسی تلفنی ها با کپسول گاز مایع کار میکنن بنزینم آزاد میفروختن بگم شاغلام بیاد شهادت بده واسه کپسول آبدارخونه که میره آمارشونو داره!!