توضیح استاندار درخصوص پایان مهلت 3 ماهه به ستاد بحران

 • کد خبر : 17250
 • ۰۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۳
توضیح استاندار درخصوص پایان مهلت 3 ماهه به ستاد بحران

شهرگندمــــ : مساله پایان مهلت سه ماهه استاندار به ستاد بحران استانداری به اطلاع ایشان رسید و درخواست نمودیم که دراین خصوص اظهار نظر بفرمایند که آیا دراین خصوص پیشنهاداتی ارائه شده و آیا کاری مثبت نیز صورت گرفته است؟ برخلاف تصویر که فکر میکردیم این مساله به فراموشی سپرده شده است وقتی پاسخ ایشان […]

شهرگندمــــ : مساله پایان مهلت سه ماهه استاندار به ستاد بحران استانداری به اطلاع ایشان رسید و درخواست نمودیم که دراین خصوص اظهار نظر بفرمایند که آیا دراین خصوص پیشنهاداتی ارائه شده و آیا کاری مثبت نیز صورت گرفته است؟
برخلاف تصویر که فکر میکردیم این مساله به فراموشی سپرده شده است وقتی پاسخ ایشان را شنیدیم مطمئن شدیم که عدم اطلاع از نتایج این مهلت سه ماهه به عدم اطلاع رسانی و پیگیری رسانه ای مربوط میشود.
به گزارش شهر گندمـــ , استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از پیگیری و رصد این مساله مهم گفت : این مهلت و پیشنهادات مطرح شده منجر به نشستی در ستاد بحران شد و پیشنهاداتی ارائه شد که منتظر ابلاغ آن هستیم , بخشی از آن نیز طی نامه ای به معاونت راهبردی اجرایی گردیده است , همچنین از طریق وزیر محترم کشور پیگیر هستیم تا این مساله در برنامه ششم قرار گیرد.
 
 
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=17250

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
 1. سلام لطفا از آقای استاندار بخواهید در مورد بدوجه سال جاری 93 توضیح دهند به صورت کامل و با جزییات کامل بیشترین بودجه در سال 93 در بین تمام استانها چه تغییری در استان ایجاد کرده است

  معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: با وجود محدودیت منابع، دولت برای جبران کاستی های منطقه بیشترین رقم رشد بودجه ای استان ها را به استان مرزی سیستان و بلوچستان اختصاص می دهد.

 2. سلام
  بدوجه عمرانی استان سیستان وبلوچستان

  ۱۳۹۳/۲/۲۷
  اﺳﺘﺎﻧﺪار سیستان و بلوچستان:
  ۳۳۴ ﻣﯿﻠﯿﺎرد ﺗﻮﻣﺎن اﻋﺘﺒﺎر ﻋﻤﺮاﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﯿﺴﺘﺎن و ﺑﻠﻮﭼﺴﺘﺎن اﺧﺘﺼﺎص ﯾﺎﻓﺖ
  http://www.moi.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=541ac873-3706-4f31-97e7-5cd6d51170eb&WebPartID=f3d6cbf1-c4df-4ea8-911d-7954caca5a97&ID=8583d5d9-f110-439a-8a23-90f588aca878

 3. با سلام الان یک سال هست که ریس جمهور محترم دستور احیای بازارچه های مرزی را صادر کردند ولی خبری نشد یک سله داد میزنیم منطقه ازاد خبری نشد هر مسوولی میاد ساز مخالفت با سیستان را ساز میکنه دیگه چی میشه گفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. باسلام
  …. میگفت : مابه سراوان رفتیم به ماسنگ زدندوبه سیستان رفتیم صبحانه به ماتخم مرغ محلی دادند؟؟؟؟؟؟؟(موضوع بستن مرزسیستان که قراربودمرز سراوان بسته بشه ولی چوم مردو اونجا(حوالی روستای ….)شلوغ کردنداومدندومرزسیستان رو دیوارکشیدند)
  آیا پاسخ نجابت مردم سیستان این است؟؟؟؟

 5. زابل ….!چی میگی؟…کجاست؟..مگه همچین شهری هم داریم….

 6. با نظر آق دایی موافقم…آق دایی دمت گرم حرف دل میزنی.