شکایت شهرداری زابل از وبسایت اوشیدا : تعامل را جایگزین شکایت از رسانه ها کنید

 • کد خبر : 18661
 • ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۴
شکایت شهرداری زابل از وبسایت اوشیدا : تعامل را جایگزین شکایت از رسانه ها کنید

شهرگندمـــ : طبق اطلاع از دوستان رسانه ای گویا شهرداری و شورای شهر زابل به دلیل درج یک یادداشت در وبسایت اوشیدا از این وبسایت شکایت کرده اند و این شکایت در حال حاضر از دادگاه به پلیس فتای شهرستان زابل ارجاع شده است. جدای از اینکه چه اتفاقی رخ داده و چه نوشته شده […]

شهرگندمـــ : طبق اطلاع از دوستان رسانه ای گویا شهرداری و شورای شهر زابل به دلیل درج یک یادداشت در وبسایت اوشیدا از این وبسایت شکایت کرده اند و این شکایت در حال حاضر از دادگاه به پلیس فتای شهرستان زابل ارجاع شده است.

جدای از اینکه چه اتفاقی رخ داده و چه نوشته شده است , معتقدیم این مسائل هیچگونه کمکی به حل مشکل نخواهد کرد بلکه انرا حادتر خواهد نمود.

 

بنظر میرسد طرفین با خویشتن داری بیشتر در یک گفتگوی دوستانه این موضوع را حل و خاتمه دهند.

 

از سرپرست محترم شهرداری زابل که یکی از صفات بارز ایشان تعامل با دیگران میباشد نیز توصیه و درخواست میکنم , اگر موارد منتشر شده در وبسایت اوشیدا را نادرست میدانند , طی یک جوابیه آنچه درست و بجاست را اطلاع رسانی کنند , این وبسایت نیز طبق قانون موظف خواهد بود جوابیه را در همان محلی که نقد منتشر شده است , منتشر نماید.

و اگر موارد مطروحه را درست میدانید بهتر از در صدد رفع ان برآیید , بی شک از شکایت برعلیه این عزیزان مشکلی حل نخواهد شد که هیچ , بلکه همان صفت عالی که دارید نیز زیر سوال خواهد رفت .

شک نکنید که هدف اصلی همکاران عزیزمان از درج یادداشت مورد نظر خیرخواهی بوده که حال دراین نوشتارها گاها غیرعمد اشتباهاتی نیز درج میشود که گذشت و مردمداری شیوه ایست که بزرگان ما بر مدار آن حرکت میکرده و حال بر ما نیز واجب است برهمین مدار حرکت کنیم.

به عزیزان و همکاران محترمم در وبسایت وزین اوشیدا نیز توصیه میکنم , در طرح مسائل شهری کمی صبورتر باشند و نوک پیکان و مشکل اصلی را مورد  هدف قرار دهند , مدیری که تازه بر سرکار آمده است و تازه به سمتی منصوب میشود از وی نمیتوان انتظار معجزه داشته باشیم  و بهتر است کمی به وی فرصت داده  و مساله ای که اکنون پیش آمده را نیز با درخواست جوابیه از عزیزان شهرداری حل و فصل نمایند ,  ان شاالله

 

درنهایت هرراهی برویم و هر اندیشه ای داشته باشیم  , جهت فردایی بهتر باید درکنار هم باایستیم

 

69100_offshore

 

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=18661

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 22در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲۲
 1. با سلام
  مسئولین محترم شهرداری باید سعه صدر و صبور باشند انتقاد پذیر و درصدد رفع مشکلات عدیده شهری باشند شهرداری زابل با عملکرد ضعیف بعضی از مدیران گذشته وکمبود بودجه وعدم پرداخت حقوق کارکنان خود دارای حواشی بسیاری هست پس عزیزان مسئول در شهرداری لطفا بیشتر از این در حاشیه غرق نشید رسانه ها زبان گویای مردم هر جامعه هستند واگر ضعف ومشکل وخدای ناکرده غفلتی در اموری مشاهده می شود با بیان وانتقاد سالم کمک به حل معضلات می نمایند دوستان مسئول در شهرداری هرکس در مقام شغلی که دارد باید نسبت به عملکردخود پاسخگو باشد لذا اگر مطلبی هم هرچند انتقادی در رسانه ای مطرح می شود شما که بهتر از هرکسی می دانید مشکل در کجاست پس به راه حل مشکل بیاندیشید تا به فکر شکایت ودادگاه صبوری وسعه صدر را از مردم نجیب وشریف زابل باید بیاموزیم که در مقابل کوتاهی وکم کاری بعضی از دوستان مسئول صبور وامیدوار به حل معضلات هستند جتاب شهردارمحترم ومردمی زابل جاداره نظارت بر انجام امورشهری بیشتر از گذشته انجام بشه زابل امروز را نهضت آسفالت ونهضت فضای سبز بیشتر از هرزمان نیازمند است کار فرهنگی و ورزشی هم اولویت بعدی شما باشه انشاءالله این مسئله بوجود آمده هم با خیری وخوشی دوطرف حل بشه . خداقوت وخسته نباشد

  • بهزاد عزیز : نقد منصفانه با تخریب و فاسد و مفسد خطاب کردن مدیران یک دستگاه اعم از زن و مرد زمین تا آسمان فرق دارد ، نگارنده اثر در سایت …. فقط قصد تخریب ، و عقده گشایی داشته است نه انتقاد.
   ضمن اینکه شنیده می شود که برخی از مسولان ……………..، مسوولان شهرداری را تحت فشار قرار داده اند که از این شکایت صرفه نظر کنند.
   مع الوصف به تمام افراد و سایتهایی که قصد آن را دارند که با دخل و تصرف دراین پرونده اعمال نفوذ کنند تا شکایت پس گرفته شود ،هشدار داده می شود ، که مرتکب چنین حماقتی نشوند، که حتما نام و هویت این مسوولین در سایت های آزاد و مسقل به استناد شواهد و مدارک کافی درج خواهد شد.

   • سلام
    در پاسخ شهروند عزیزم عرض کنم بیایم دست دردست هم به فکر عمران وابادانی شهرمون باشیم این که خدای ناکرده درسایتی ازمجموعه زحمت کش شهرداری انتقاد نادرست انجام شده باشد حقیقا این کار درستی نبوده است وهیچ کس آن رو قبول ندارد حرمت واعتبار هرکس به عملکرد او برمی گردد من خواننده این خبر ازاین که این چنین موضوعاتی دررسانه ها مطرح می شود به مانند بسیاری از افراد جامعه ناراحت می شوم دوست عزیز شمادر نظرتون از کلمه هشدار وبه نوعی تهدید استفاده نمودید همشهری جان ما باید به کمک همدیگراز بوجود آمدن چنین تنش های جلو گیری کنیم شهرگندم ویا سایرعزیزانی که پیگیر این مسئله هستند همگی نمی خواهند فضای تشنج وانتقام گیری های شخصی بوجود بیاد این ادبیات هشدار شما فضارا برای کسانی که قصد اخلال دراموروتفرقه بین مسئولین هست مهیا وفراهم می کند همشهری عزیزم ما باید احساساتی عمل نکنیم وازتدبیروخردجمعی استفاده کنیم واگر انتقادنابجا وتخریبی صورت گرفته باشد به هرحال مملکت قانون دارد ودر چارچوب قانون کشور با متخلف احتمالی برخوردمی شود دوست عزیزم من وتو وهمشهریان هستیم که باید شهرمون روبسازیم اگرخودمان دلسوز مان نباشیم از دیگران چه توقعی می توانیم داشته باشیم بیایم فضای تشنج والتهاب آور رو تبدیل به فضای محبت وهمدلی وتلاش وکوشش جهت سیستانی آبادکنیم . انشاءالله

    • درود برشما

    • سلام آقای بهزاد ، اگر اشتباه نکنم شما 2 دیدگاه در این بخش ارائه کرده اید ، که هر دو آنها زمین تا اسمان با هم فرق و مغایرت دارند :1-(………مشکل در کجاست پس به راه حل مشکل بیاندیشید تا به فکر شکایت ودادگاه صبوری وسعه صدر را از مردم نجیب وشریف زابل باید بیاموزیم) 2-(………به هرحال مملکت قانون دارد ودر چارچوب قانون کشور با متخلف احتمالی برخوردمی شود)، دوست عزیز قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را !!!!!!!

     • سلام
      همشهری عزیزم نظرات من کاملا شفاف بود وهیچ دوگانگی درآن نیست لطفایه بار دیگه نظرات رو مرور کنید منظور من این بود که در هر طرف که مشکل هست باید منطقی حل بشه و بدور از هرگونه حاشیه و هیاهو . یا حق

     • بهزاد عزیز دوگانگی و تفاوت از این آشکارتر و هویداتر !!!شما در یک دیدگاه تان فرموده اید به شکایت و دادگاه متوسل نشوید و در دیدگاه دگر این امر را رد می کنید !

 2. اینو واقعا بجا گفتی موفق باشید

 3. با سلام
  من سوالی دارم آقای دهمرده که خواهش میکنم پاسخ بدهد؟
  جنابعالی مگر نمی گویید مسوولین شکایت نکنند و با رسانه ها تعامل کنند
  خوب در کجا دین ما آورده شده به مسلمانی تهمت بزنید و آبروی او را ببرید بعد بروید تعامل کنید ؟
  آیا واقعا این درست است سایت خبری که باید از قدرت قلم در جهت رفع مشکلات مردم باشد در جهت منافع شخصی قرار گرفته است؟

  اقای دهمرده شما که دایه مهربانتر از مادر شده آید پاسخ دهید چرا قبل از تهمت زدن این دوستان گفتگو نکردند و با شانتاژ خبری قصد تخریب یک مدیر زحمت کش که تازه سی روز است منتصب شده است را داشتند به راستی پاسخ دهید چرا؟

  • سلام
   بله به متن خبر نیز رجوع بفرمائید به دوستان و همکاران رسانه ای نیز توصیه شده است که کمی صبورتر باشند و انتظار معجزه نداشته باشند

   • سلام
    حرفهای شما کاملا درسته خانم صیادی یه ضرب المثل هست که میگه ” هرکی خربزه میخوره — پای لرزش هم باید بشینه””
    آقای دهمرده خود شما چند بار رفتین دادگاه سر همچین موضوعاتی پس واقع بین باید بود وقتی حرفی میزنی باید پاش وایستی داداش

 4. آقای به اصلاح مدیر سایت !!!!!!!!! وقتی مدیر مسوول …………………………..،….. را منتشر می کند که در آن همه ی مسولان و مدیران شهرداری و… را فاسد خطاب و به فساد متهم می کند ، چه جوایه و چه تعاملی باید با او کرد ؟؟؟؟؟؟

 5. باسلام وعرض ادب خدمت عزیزان سایت وزین شهرگندم ،چون شما خوبان فضای راایجاد کرده اید که خوانندگان می توانند درمورد مطالب ونوشتار ها نظر بدهند وخود راسهیم بدانند ، که جای تشکر دارد وازرسانه مردمی شما همین انتظار است ((در برخی نوشتارها ازکلمه گاهآ استفاده می شود که مطابق نظر فرهنگستان زبان فارسی گاهی صحیح می باشد)) متشکرم وپوزش می طلبم

  • احسنت ! کلمه خواهشا هم اشتباه می باشدو در سایت گندم پرس مرتبا کلمه خواهشا استفاده می شود ! لطفا پارسی را پاس بدارید

 6. بنده حقوقدانان هستم و حاضرم تمام قد از مواضع سایت اوشیدا دفاع کنم در هر محکمه ای که باشه. در ضمن دوستانی که اینچنین از شهرداری دفاع می کنن پیشنهاد می کنم صبور باشید ما یکدیگر را در محکمه حق ملاقات خواهیم کرد.

  • سلام حقوق دان گرامی :شماره تماس و یا آدرس دفتر وکالت تان را لطفا منتشر کنید

 7. با سلام. خواستم عرض کنم بله درسته ایشون تازه اومدن ومدت زیادی نیست که سرپرست شهرداری شدن. ولی بهتر نیست که این تعامل ابتدا از داخل خود شهرداری در راستای اعتلای شهر شروع شه. و مشکلات قبلی به دست فراموشی سپرده شه؟؟؟؟ و افراد بر اساسه شایستگی هاشون انتخاب بشن نه مسائل حاشیه ای؟؟؟؟؟؟ پس چه بهتره که از تخریب همدیگر و تلافی کردن دست بردارند و در ابتدا فضایی که در حال حاضر در شهرداری ایجاد شده رو تغییر بدهند و جو دوستانه ای حاکم بشه چرا که در این صورت هست که این مجموعه عظیم موفق خواهد بود. با تشکر

  • دوست عزیز جو شهرداری تا به حال و در طی 83 سال که از عمر و قدمت شهرداری زابل میگذرد به این اندازه دوستانه و صمیمی نبوده ، ضمن اینکه همه ی پرسنل شهرداری ، علیرغم تمام کاستی ها و مشکلات به ارث رسیده ، هم قسم شده اند تا با تمام قوا و بیش از پیش به شهر و همشهریان خویش خدمت بکنند.

 8. فقط ما زابلیها خوبیم بر همدیگه رجز بخوانیم در بیرون از سیستان غیر بومیها توی سر ما بزنند اون دست را میبوسیم و میگیم باز هم بزن اقا. فقط زابلی نباشی

 9. انتقاد سازنده خوبه ولی اگر تخریب یا توهین و افترا شده ، شهرداری حق دارد از طریق مراجع قضایی پیگیری نماید

 10. کجای دکتر خمر ……..