توزیع بیش از 2 هزار نشریه با موضوع “آسیب های دجالواره” در زابل

  • کد خبر : 21709
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۹:۲۳

پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان : مسئول تربیت و آموزش بسیج سپاه شهرستان زابل از توزیع بیش از 2 هزار نشریه با موضوع بررسی آسیب های دجالواره در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان، حسین نکویی در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تبیین آسیب های جدی شبکه های ماهوار […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان : مسئول تربیت و آموزش بسیج سپاه شهرستان زابل از توزیع بیش از 2 هزار نشریه با موضوع بررسی آسیب های دجالواره در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان، حسین نکویی در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تبیین آسیب های جدی شبکه های ماهوار های اظهار داشت: با توجه اثرات مخرب برنامه های ماهواره بر روی خانواده ها و بخصوص جوانان و پخش فیلم هایی که رفتار های خشونت امیز زیادی دارند، صدمات و آسیب های فراوانی را به لحاظ روحی به جوانان بویژه کودکان وارد می شود.

وی افزود: در این راستا نیاز است برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و حضور آحاد مردم در مساجد و برنامه های فرهنگی خصوصا در حلقه های صالحین برنامه ریزی مناسب صورت گیرد تا با برگزاری انواع برنامه های فرهنگی، معنوی و ورزشی جوانان دیگر به سمت برنامه های مخرب ماهواره نروند.

نکویی بیان داشت: تبلیغات غلط و غلو شده در شبکه های ماهواره ای که دائما بر توانایی های جنسی افراد مجرد و متاهل تاکید می کنند، می تواند زمینه ساز شکل گیری باورهای غلط و کسب اطلاعات نادرست در زمینه مسائل جنسی افراد شود.

در همین راستا برای بصیرت افزایی آسیب های شبکه های ماهواره ای معاونت تربیت و آموزش بسیج سپاه شهرستان زابل اقدام به توزیع نشریه با موضوع آسیب شناسی شبکه های ماهواره ای در بین حلقه های صالحین کرده است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21709
  • دیدگاه‌ها برای توزیع بیش از 2 هزار نشریه با موضوع “آسیب های دجالواره” در زابل بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.