تاریخ : شنبه, ۲۲ مرداد , ۱۴۰۱ Saturday, 13 August , 2022

تنبیه بدنی دانش آموز به خاطر کوتاه نکردن موی سر !؟ +تصویر و پیگیری

  • کد خبر : 46169
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۹:۵۷
تنبیه بدنی دانش آموز به خاطر کوتاه نکردن موی سر !؟ +تصویر و پیگیری
مخاطبین گندم خبر با ارسال تصویری از تنبیه دانش آموز به خاطر عدم اصلاح موی سر در شهرستان خاش خبر داد.

مخاطبین گندم خبر با ارسال تصویری از تنبیه دانش آموز به خاطر عدم اصلاح موی سر در شهرستان خاش خبر داد.

 

برای پیگیری صحت این موضوع خبرنگار ما طی تماسی با روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان جویای جریان شد.

 

علی مرادی در پیگیری خبرنگار گندم خبر ضمن تشکر از رسانه ها به خاطر حساسیت در این گونه موضوعات اجتماعی اظهار داشت: مدرسه مکان تعلیم و تربیت است و آموزش و پرورش نسبت به مسائل تربیتی حساسیت لازم را دارد و اینگونه رفتارها را ضد فعالیت های تربیتی تلقی نموده و به شدت با عوامل این گونه رفتار ها برخورد می کند.

 

وی افزود: به محض اطلاع از این موضوع واحدهای نظارتی آموزش و پرورش پیگیری لازم را داشتند ضمن اینکه مقرر شد مدیر مدرسه به همراه معاون مدرسه ازخانواده این دانش‌آموز و خود ایشان دلجویی نمایند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46169

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. با سلام به نظر بنده و شناختی که از آقای مرادی و مدیر کل محترم دارم .مطمئنا کاری می کنند که چنین حرکات غیر انسانی تکرار نشود .

  2. مدیر کل کاری واسه معلمان که نمیکنه حداقل برا همین جارو جنجال بازی ها سوژه سخنرانی گیر بیاره بازم خوبه آقاگندم سپاه مدیر پدر کشتگی با دانش آموز نداشته برای برقراری نظم این کاروکرده که البته اشتباه کرده

  3. با سلام آقای گندم خبر من نمیدونم شما مال کدوم نسلی ولی همون زمانی که تنبیه و ترس دانش آموز از معلم بود خیلی خوب بود ،با جوی که الان ایجاد شده میبینیم که مواد مخدر و سیگار و خیلی چیزای دیگه تو مدارس رواج یافته

  4. چرادانش آموزازقانون تخطی کنه دانش آموزاالان گستاخ شدن

  5. من به عنوان یک ولی اعتقاد دارم باید بچه ها از اولیاء مدرسه حساب ببرن ولی اگر یه وقتی همچین اتفاقاتی پیش میاد نباید زحمت معلمان ندیده گرفته بشه. من به خاطر وضعیت تربیتی بد دانش آموزان بعضی مدارس بارها ناچار به جابجایی فرزندم شدم که دلیلش دانش آموز سالاری هست. با این فضاهای مجازی و آزادی بچه ها خدا نسلهای آینده رو بخیر کنه.