تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

تقوا، درایت و اخلاص آیت الله یزدی ستودنی است/ تفکرات اعضای خبرگان در راستای پیشرفت و استحکام نظام است

  • کد خبر : 22179
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹

گندم پرس : زاهدان پرس به نقل از رسا، مولوی سلامی با اشاره به انتخاب آیت الله یزدی به عنوان رییس مجلس خبرگان گفت: آیت الله یزدی یکی از شخصیت های برجسته علمی بوده و در شکل گیری و تداوم انقلاب نقش به سزایی داشتند. وی با بیان این که آیت الله یزدی همواره در سنگر […]

گندم پرس : زاهدان پرس به نقل از رسا، مولوی سلامی با اشاره به انتخاب آیت الله یزدی به عنوان رییس مجلس خبرگان گفت: آیت الله یزدی یکی از شخصیت های برجسته علمی بوده و در شکل گیری و تداوم انقلاب نقش به سزایی داشتند.

44-227x170
وی با بیان این که آیت الله یزدی همواره در سنگر انقلاب حضور داشت، افزود: ایشان برای نظام خدمات و فداکاری های بسیاری انجام داد، آیت الله یزدی از مخلصان نظام و از یاران امام خمینی(ره) بودند؛ درایت، تقوا و اخلاص ایشان نیز قابل تمجید است.
مولوی سلامی با بیان این که آیت الله یزدی شایستگی منصب ریاست خبرگان را دارا بود، اظهار داشت: از آن جایی که انتخابات خبرگان و دیگر انتخابات کشور در فضایی آرام و به دور از تشنج برگزار می شود، دشمن را در امر جدایی بین مردم و نظام ناکام می کند.
وی ادامه داد: هرگونه انتخابات در ایران نشان دهنده این است که مردم وابستگی به نظام داشته و دشمن نمی تواند این پیوند ناگسستنی را جداکرده و فاصله ایجاد کند؛ در مجلس خبرگان با وجود اختلاف سلیقه همه دوست دار انقلاب هستند.
نماینده سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: تمامی تفکرات اعضای خبرگان در راستای پیشرفت و استحکام نظام است، از همین رو در خبرگان شخص مخالف و دشمن با نظام وجود ندارد.
وی با بیان این که متأسفانه برخی رسانه ها به نادرستی عدم همسویی خبرگان با ملت را القا می کنند، خاطرنشان کرد: افرادی که دست به چنین اقدام و تبلیغ رسانه ای زده اند سعی می کنند به اشتباه اختلاف اعضای خبرگان را مطرح کنند.
وی با اشاره به این که هیچ گونه اختلاف ریشه ای در خبرگان وجود ندارد، گفت: اختلاف سلیقه به معنای اختلاف ریشه ای و تقابل با نظام نیست؛ هرگونه تفکر در خبرگان به صلاح نظام بر می گردد و افراد این مجلس در راستای استحکام جمهوری اسلامی حرکت می کنند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=22179
  • دیدگاه‌ها برای تقوا، درایت و اخلاص آیت الله یزدی ستودنی است/ تفکرات اعضای خبرگان در راستای پیشرفت و استحکام نظام است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.