تاریخ : پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Thursday, 19 May , 2022

تقدیر و تشکـر از فرماندار زابـل و استاندار جهتــ پیگیری راه اندازی کمپــ نیاتکــ

  • کد خبر : 21500
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۰:۱۷
تقدیر و تشکـر از فرماندار زابـل و استاندار جهتــ پیگیری راه اندازی کمپــ نیاتکــ

گندمـــ پرس : یکی ازمعضلات اصلی که شهر زابل و دیگر شهرهای حوزه سیستان بدان گرفتار هستند مساله معتادین خطرناکیست که در شهر موجبات ناراحتی مردم شده اند و مشکلات فراوانی برای شهروندان بوجود آورده اند. در این راستا و به جهت حل این مشکل جلسات و پیگیری های  فراوانی صورت گرفت و مسئولین مربوطه […]

گندمـــ پرس : یکی ازمعضلات اصلی که شهر زابل و دیگر شهرهای حوزه سیستان بدان گرفتار هستند مساله معتادین خطرناکیست که در شهر موجبات ناراحتی مردم شده اند و مشکلات فراوانی برای شهروندان بوجود آورده اند.

در این راستا و به جهت حل این مشکل جلسات و پیگیری های  فراوانی صورت گرفت و مسئولین مربوطه همت فراوانی بخرج دادند تا نهایت یکی از تصمیمات اصلی این جلسات با پیگیری استاندار محترم اجرایی شود.

 

 IMG-20150304-WA0016

 

IMG-20150304-WA0017

دراین بین اما زحمات مهندس ناظری معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان زابل بیش از دیگران بود و ایشان در خصوص این معضل حساسیت بسیار ویژه ای از خود نشان دادند و سعی در حل گوشه ای ازاین مشکل داشتند و دارند.

بله بالاخره پس از مدتها پیگیری بالاخره کمپ ترک اعتیاد نیاتک سیستان آماده بهره برداری شد و طبق گفته فرماندار زابل بزودی معتادین خطرناک شناسایی و به این مرکز منتقل و علاوه بر ترک اعتیاد , آموزشهای لازم جهت ایجاد شغل نیز به آنها داده خواهد شد.

جا دارد از تلاشهای مجدانه مسئولین امر بخصوص فرماندار محترم و حمایت استاندار سیستان وبلوچستان که با تامین اعتبار آماده سازی این مرکز نقش به سزایی ایفا کردند تقدیر و تشکر نماییم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21500

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. تشکر میکنم از جناب آقای حاج محسن افشاری بانی این امر که تمام هرینه و امورات این کمپ را یک تنه و به تنهایی به دوش کشیدند./

  2. خداوند خیر دهد هر کسی که قدمی بر زابل بر دارد