تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023

تقدیر وتشکر از نیروهای امنیتی استان

  • کد خبر : 19360
  • ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۳
تقدیر وتشکر از نیروهای امنیتی استان

شهرگندمـــ :اقدامات هفته های اخیر نیروهای امنیتی استان اعم از نیروی انتظامی , سپاه و سربازان گمنام وزارت اطلاعات ستودنیست و جای دارد که از این عزیزان تقدیر و تشکر نماییم. در همین رابطه  نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان از نیروهای امنیتی، انتظامی، سپاه و اطلاعات به دلیل دستگیری عناصر عوامل شرور در […]

شهرگندمـــ :اقدامات هفته های اخیر نیروهای امنیتی استان اعم از نیروی انتظامی , سپاه و سربازان گمنام وزارت اطلاعات ستودنیست و جای دارد که از این عزیزان تقدیر و تشکر نماییم.
در همین رابطه  نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان از نیروهای امنیتی، انتظامی، سپاه و اطلاعات به دلیل دستگیری عناصر عوامل شرور در منطقه قدردانی کرد.
 
url

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از فارس آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی از نیروهای امنیتی، انتظامی، سپاه و اطلاعات به دلیل دستگیری عناصر عوامل شرور در منطقه قدردانی کرد و گفت: امیدواریم این عناصر دستگیر شده که در استان به شرارت می‌پرداختند و این بار در چنگال قانون گرفتار شدند هرچه زودتر به سزای عمل خود برسند.

وی از تامین امنیت شهرستان‌ها در نیمه شب توسط نیروی انتظامی و سرکشی شبانه استاندار سیستان و بلوچستان از وضعیت امنیتی منطقه قدردانی کرد.

امام جمعه زاهدان در زمینه دسیسه‌های دشمنان علیه اسلام اظهار کرد: قرآن وعده داده است که بستر نابودی ظلم و باطل فراهم می‌شود، دیر یا زود حق باطل را در هم می‌کوبد، ما دوران براندازی شاه، صدام، خاکم لیبی و سایر جریان‌ها را دیدیم و امیدواریم خداوند توفیق دهد شاهد فروپاشی باطل در عربستان باشیم.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: امروز داعش به نام دین هر جنایتی را مرتکب می‌شود، امیدواریم فروپاشی این باطل را نیز ببینیم.
وی با بیان اینکه نفع مردم در حق و زیانشان در باطل است، گفت: باید مردم حق را شناخته و از باطل دوری کنند، باطل هرگز نمی‌تواند مستدام باشد.

سلیمانی ادامه داد: همانگونه که از سال 42 تا 57 به تدریج باطل برای مردم آشکار شد و نتوانست ادامه پیدا کند، خود مردم زمینه براندازی آن را فراهم کردند.

خطیب نماز جمعه زاهدان گفت: ایران اسلامی ترور را به هر شکلی که رخ دهد محکوم می‌کند، حال کشورهای مدعی آزادی بیان و حقوق بشر عملکرد چند نفر مزدور را به پای یک مذهب و یک ملت می‌گذارند و آن را به تروریسم محکوم می‌کنند.

وی تاکید کرد: موج چهارم اسلام ستیزی که امروز از سوی اروپایی‌ها شکل گرفته را محکوم می‌کنیم، جالب است آنهایی که خودشان مجسمه ترور هستند می‌خواهند علیه تروریسم راهپیمایی کنند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: بر دنیا آشکار است که ایران اسلامی قربانی ترور است و در این راه ضربه‌های سنگین خورده و بهشتی‌ها، اشرفی‌ها، مدنی‌ها و قاضی‌ها و همه و همه در مقامات از اقشار مختلف را از دست داده است.
امام جمعه زاهدان بیان کرد: امیدواریم این مرحله که یک مرحله مصنوعی از سوی آمریکا و اسرائیل است که به خرده اروپایی‌ها داده شده نیز از بین رفته و حق بر همگان نمایان و باطل فرو پاشد.

امام جمعه زاهدان اضافه کرد: اسلام ستیزی در دنیای غرب یک پدیده نوظهور نیست و از گذشته در میان غربی‌ها وجود داشته است، منظور غرب از اسلام هراسی نوع اسلام برجسته از مسلمانان ایران زمین است، آنها با نظام جمهوری اسلامی ایران مشکل دارند و سرمایه‌گذاری‌های فراوان کرده‌اند که از طریق مختلف به کشور ما ضربه بزنند که با بصیرت، هوشمندی مردم و مسئولان در تمامی توطئه‌های خود شکست خورده‌اند.

سلیمانی در پایان خطبه‌های نماز جمعه این هفته به تشریح و گرامیداشت مناسبت‌های هفته پرداخت.

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19360

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. با تشکر از زحمات جان بر کفان نیروی انتظامی که هیچوقت زحمات آنان دیده نمیشود