گندمـــــ پرس : حدودا دوسال و نیم پیش بود که فعالیتهای انتخاباتی برای دوره یازدهم ریاست جمهوری آغاز شد،رقابت 8 کاندیدا که همه به نوعی سعی در جمع کردن آرا داشتند .   در همین بحبوحه ی انتخابات بود که نامزدهای انتخاباتی دم از تمدن و شعور بالای مردم ایران میزدند (که البته در تمدن […]

گندمـــــ پرس : حدودا دوسال و نیم پیش بود که فعالیتهای انتخاباتی برای دوره یازدهم ریاست جمهوری آغاز شد،رقابت 8 کاندیدا که همه به نوعی سعی در جمع کردن آرا داشتند .

 

در همین بحبوحه ی انتخابات بود که نامزدهای انتخاباتی دم از تمدن و شعور بالای مردم ایران میزدند (که البته در تمدن ، شعور و فهم بالای مردم ایران شکی نیست) و مردم را روی سر خود میگذاشتند ولی گویا این همه تعریف و تمجید فقط و فقط شعار بود و ابزاری برای پر کردن سبد رای..!!

 

انتخابات با حضور حداکثری همین مردم با عقل و باشعور پای صندوق ها به پایان رسید و دکتر روحانی نسبت به رقبا پیروز و به پاستور رسید .

اما پس از انتخابات روز به روز بیشتر به عقل و شعور همین مردم اهانت شد و این اهانتها به عناوین مختلفی انجام میشد،از توهین به قشرهای زحمتکش لبو فروش و رانندگان تاکسی و منتقدان دولت که از آنها به عنوان بزدل سیاسی ،بیسواد و غیره یاد شد گرفته تا مردمی که به دلیل نخریدن خودروهای بی کیفیت به خیانت و ضدیت با انقلاب متهم شدند .

 

 

تا اینکه در ادامه این توهین های سریالی ، نوبت به معاون محترم استاندار سیستان و بلوچستان سرکار خانم اربابی رسید که طی مصاحبه ای با یکی از سایت های محلی، علت عدم پیشرفت استان را در حد و اندازه عقل و شعور مردم استان دانست .

 

 

پس از ماجرای پر حاشیه جنازه فامیل خانم معاون و بحثها و شایعات زیادی که پیرامون این موضوع در سایتها و شبکه های اجتماعی بوجود آمد،ایشان در مصاحبه با خبرنگار سایت عصر هامون ،توهینی آشکار به مردم استان کردند و عنوان داشتند که : « متاسفانه عقل مردم استان در همین حد هست و یکی از دلایل اینکه این استان رشد نمی کند همین موضوع است چرا که مردم همیشه به دنبال چنین حاشیه هایی هستند . »

 

 

خانم-اربابی

 

نکته ی جالبی که در متن توهین ایشان به مردم بود این است که ایشان علت عدم پیشرفت استان را در عقل و شعور مردم می دانند و به نوعی توپ را در زمین مردم استان می اندازند و از زیر بار فشار مبنی بر عدم پیشرفت استان شانه خالی میکنند ولی باید گفت که عدم پیشرفت استان بستگی به درایت مدیران کلان استان و دیگرمسئولین دارد .

 

نکته ی دیگر این بود که از آنجایی که مردم این استان رای بالا و چشمگیری را به دولت تدبیر و امید دادند ،پس این اهانت توهینی به طرفداران این دولت بود که در همان زمان انتخابات تمام تلاش خود را برای پیروز شدن گزینه ی محبوبشان انجام دادند ولی امروز به این متهم شدند که اگر عقل و شعور میداشتند استانشان رشد می کرد.

 

 

اما خانم اربابی نباید به این زودی گذشته را فراموش می کردند چرا که :

همین مردم با همین حد از عقل و شعور بودند که انتخاباتی با شکوه برگزار کردند .

همین عقل و شعور بالای مردم بود که به دولت تدبیر و امید اعتماد کردند و رای به آن دادند .

حال چه شده که پس از گذشت دو سال و اندی از انتخابات به این نتیجه رسیدند که علت پیشرفت نکردن استان،عقل و شعور پایین مردم است؟؟؟

پس نقش مدیرانی چون خانم اربابی در رشد و توسعه استان چیست؟

نکته ی قابل تامل دیگر سکوت رسانه های زنجیره ای اصلاح‌طلب درباره این اهانت آشکار است .

بــرخــی رسانه هایی که نان را به نرخ روز میخورند و منافع حزبی خود را به هر چیزی حتی توهین به همشهریان و هم استانیهای خود ترجیح میدهند و این فرومایگی را برای خود به جان میخرند که توهین را ببینند ولی زبان بازنکنند.

حال نشست و نظاره کرد که در ادامه روند این توهین ها نوبت بعدی به چه کسی خواهد رسید؟

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه