تـخـریـب و پـلـمـپ ورودی پـارکـیـنـگ هـای غـیـر مـجـاز

  • کد خبر : 30108
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۱
تـخـریـب و پـلـمـپ ورودی پـارکـیـنـگ هـای غـیـر مـجـاز

  گــنــدمــ پــرس :مدتی است که شهرداری، پارکینگ های غیر مجاز سطح شهر را از طریق تخریب ورودی پارکینگ و بستن راه ورودی پلمپ نموده و امکان استفاده از این پارکینگ ها را محدود نموده است.   با توجه به خیابان های بسیار کم عرض و شلوغ مرکز شهر، بالاخص در ناحیه بازار، خیابان فردوسی […]

 

گــنــدمــ پــرس :مدتی است که شهرداری، پارکینگ های غیر مجاز سطح شهر را از طریق تخریب ورودی پارکینگ و بستن راه ورودی پلمپ نموده و امکان استفاده از این پارکینگ ها را محدود نموده است.

 

۲۰۱۵۱۱۱۵_۱۰۲۸۱۴

با توجه به خیابان های بسیار کم عرض و شلوغ مرکز شهر، بالاخص در ناحیه بازار، خیابان فردوسی ،بعثت و امام خمینی حدود سه سال است که عده ای زمین های خالی خود را تبدیل به پارکینگ نموده و از این طریق درامد قابل توجهی نیز کسب نموده اند.

 

۲۰۱۵۱۱۱۵_۱۰۲۸۳۷

اما نکته قابل تامل قانون گریزی این افراد و عدم پرداخت عوارض و حقوق دولتی بوده که جزو وظایف هر شهروند دریافت کننده ی خدمات شهری و دولتی بوده. علیرغم خویشتن داری مکرر شهرداری و اتحادیه ی صنفی، پارکینگ داران با قانون گریزی و عدم دریافت مجوز کسب و عدم پرداخت عوارض باعث شده اند تا تمامی این پارکینگ های فاقد مجوز، بسته و پلمپ شوند که این امر نیز مشکلات عدیده ای را برای شهروندان ایجاد نموده ، بطوریکه امکان تردد و یا پارک خودرو در خیابان های منتهی به بازار و چهارراه دکترا ،دیگر کاملا وجود ندارد.

در حالیکه در بسیاری از شهرها ، با اندک سرمایه گزاری و با بهره گیری از کمترین جا و مکان، از طریق پارکینگ های طبقاتی درآمد بسیار مناسبی نصیب شهرداری ها و پارکینگ داران بخش خصوصی می شود و حتی در خود زابل برخی ادارات دولتی را نیز در خود زابل به فکر پارکینگ داری انداخته، عدم توجه به موضوع توسط مسئولین ذی ربط و عدم وجود برنامه ی مدون در این زمینه ، علیرغم نیاز مبرم شهروندان به پارکینگ مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده،که بخشی از آن ناشی از نبود وسایل حمل و نقل عمومی بوده است ، امیدواریم هرچه سریعتر برای این معضل چاره ای دیده شود تا هم مشکلات شهروندان حل و هم منبع درامدی برای شهرداری بی پول شهرمان ایجاد شود.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=30108

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
  1. خب بجاش تو اداره پست جایگزین در نظر گرفتن

  2. خیلی جالبه اگر مجوز نداشتن چطور چندین ساله فعالیت می کنن ؟ چطور وقتی یکی می خواد یک آجر رو آجر بذاره ماموران شهرداری محترم به حق مانع می شن اما برای این پارکینگ ها اینقدر دیر دست به کار شدن ؟

  3. سوال ورودی را کی درست کرده با کدام منطق ورودی را که خود شهرداری درست کرده خود شهرداری خراب کند تخریب اموال عمومی را چه کسی جوابگو باشد. ضمنا ساخت لاک پشتی شهرداری در جدول کشی چقدر باید زمان ببرد وچندنفر کار کنند نمونه بلوار مدرس

  4. خیلی جالبه …

  5. چرا جلوی کسب درآمد مردم رو میگیرید! شهری که نه اقتصاد پویایی داره و نه کارخانه نه گارگاه و نه خط تولید خاصی ، مرز رو هم بستن و دادن به 5 نفر خاص! کشاورزی سیستان هم تعطیل شده و آب رو دادن به زاهدانی ها تا ماشین های آنچنانیشون رو با آب شیرین بشورن تا مبدا به خاطر آب شور لکه ای رو ماشین های حضرات بیفته !!! این وسط سر مردم سیستان بدون کلاه مانده!!!

  6. جای سواله ماشینای که اینجا پارک میشد کجا پارک میشه؟!!باز معلوم نیست به اسب کی گفتن خر