با توجه به طلوع زودهنگام آفتاب و شدت گرمای هوا در سطح استان، ساعت کار تمامی سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی از فردا شنبه مورخ نوزدهم تیرماه تا اطلاع ثانوی از ساعت ۶ الی ۱۲:۳۰ اعلام می‌گردد.

به گزارش گندم خبر، اداره‌کل روابط‌عمومی استانداری سیستان و بلوچستان اعلام کرد: پیرو تصویب‌ نامه هیات وزیران مبنی بر تعطیلی روزهای پنجشنبه و ‌اعلام ساعت کار ادارات و سازمان‌های دولتی تا پایان مردادماه سال جاری؛ به اطلاع مردم شریف استان می‌رساند: با توجه به طلوع زودهنگام آفتاب و شدت گرمای هوا در سطح استان، ساعت کار تمامی سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی از فردا شنبه مورخ نوزدهم تیرماه تا اطلاع ثانوی از ساعت ۶ الی ۱۲:۳۰ اعلام می‌گردد.

 

همچنین تمامی سازمان‌ها، ادارات، نهادها، بانک‌ها و دستگاه‌های قضایی بنا به شرایط شیوع بیماری کرونا و وضعیت قرمز استان، از فردا(شنبه) با حضور یک سوم پرسنل و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بیماری کرونا فعال می‌باشند.

 

لازم به توضیح است؛ فعالیت بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، امدادرسانی و شرکت‌های خدمات‌رسان اعم از آتش‌نشانی، اتفاقات آب، برق و گاز و موارد مشابه طبق روال معمول ادامه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه