شهرگندمــــ : تعقیب و گریز پلیس و خودروی تویوتایی که پلیس به آن مظنون شده بود , در نهایت منجر به فوت یک جوان دانشجو شد. به گزارش شهرگندمــ به نقل از اوشیدا , صبح روز چهارشنبه 24 دیماه حوالی ساعت 9 الی 9:30 پسر جوان 18 ساله از دانشجویان دانشکده فرخی سیستانی در پی […]

شهرگندمــــ : تعقیب و گریز پلیس و خودروی تویوتایی که پلیس به آن مظنون شده بود , در نهایت منجر به فوت یک جوان دانشجو شد.

به گزارش شهرگندمــ به نقل از اوشیدا , صبح روز چهارشنبه 24 دیماه حوالی ساعت 9 الی 9:30 پسر جوان 18 ساله از دانشجویان دانشکده فرخی سیستانی در پی حادثه ناگواری جان خود را از دست داد.

n00036383-b

عباس میر رئیس دانشکده فرخی سیستانی زابل در خصوص این حادثه گفت: این حادثه که صبح امروز در پی تعقیب و گریز یک دستگاه خودروی گشت کلانتری 12 نیروی انتظامی زابل و تویوتا صورت گرفت ،بر اثر سرعت بیش از حد تویوتا و برخورد با دیوار و اصابت به سه جوان دانشجو منجر به حادثه دلخراشی شد و روح الله بامـری عـباســی بامری دانشجوی کامپیوتر حادثه دیده در دم جان خود را از دست داد.

میر ادامه داد: دقایقی پس از این حادثه اورژانس به محل اعزام می شود و به همراه نیروهای اورژانس این پسر جوان را به داخل آمبولانس منتقل نموده و سریعا شوک داده می شود اما متاسفانه اثربخش نبوده و این جوان دانشجو در همان ثانیه های برخورد تویوتا جان خود را از دست می دهد.

وی ضمن تسلیت به خانواده این دانشجو اظهار کرد: بدنبال این حادثه و روشن شدن ماجرا با محمد نوربخش فرمانده انتظامی زابل تماسی برقرار شد و جویای علت شدیم که وی علت تعقیب و گریز را مظنون بودن تویوتا توصیف نمود .

رئیس دانشکده فرخی سیستان زابل با بیان اینکه من از خون دانشجوی ایم نمی گذرم  افزود: باید ثابت شود که مقصر اصلی این حادثه کیست، حسینی نماینده مردم سیستان نیز در حال پیگیری ماجرا هستند .

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر راننده تویوتا که فاقد گواهینامه بوده متواری ست و پدر این شخص علت تعقیب و گریز را نداشتن گواهینامه پسر خود می داند و فعلا مظنونین حادثه در بازدداشت هستند .

میر گفت: این جوان برومند سیستانی بر اثر کم دقتی و رعایت نکردن قوانین از سوی افرادی که ناآگاهانه منجر به خلق حوادثی ناگوار شده جان خود را مظلومانه از دست می دهد.

وی در پایان تصریح کرد: این موضوع در دست پیگیری است و اقدامات لازم از سوی مراجع ذیربط صورت خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه