گندمـــ پرس : از سوی مجلس شورای اسلامی 60 میلیارد تومان بودجه جهت مبارزه با ریزگردها در کشور درنظر گرفته شد. به گزارش گندمــ پرس به نقل از خانه ملت سید باقر حسینی ضمن اعلام این خبر گفت : نمایندگان نسبت به موضوع گرد و غبار در استانهای جنوبی و غربی کشور و وضعیت مردم […]

گندمـــ پرس : از سوی مجلس شورای اسلامی 60 میلیارد تومان بودجه جهت مبارزه با ریزگردها در کشور درنظر گرفته شد.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از خانه ملت سید باقر حسینی ضمن اعلام این خبر گفت : نمایندگان نسبت به موضوع گرد و غبار در استانهای جنوبی و غربی کشور و وضعیت مردم حساسیت ویژه داشتند و با اختصاص بودجه 60 میلیاردی ، اعتباری برای مقابله با ریزگردها در نظر گرفتند.

نماینده مردم زابل، زهک ، هیرمند , هامون و نیمروز در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مجلس جزء 2 و 3 بند “و” تبصره 19 را به تصویب رساندند و بر اساس این مصوبه در اجرای بند “ش” ماده 224 قانون برنامه توسعه در خصوص پیشگیری مقابله و جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه و مدیریت خشکسالی اعتباری در نظر گرفته شد.

وی درباره جزئیات این اعتبار توضیح داد:600 میلیارد ریال به منظور پیشگیری و مقابله با گرد و غبار و خشکسالی و حفاظت تالاب و دریاچه‌های کشور اختصاص یافت و هزار میلیارد ریال نیز جهت کمک‌های فنی و اعتباری برای توسعه روش‌های نوین آبیاری اختصاص پیدا کرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه