تاریخ : چهارشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۴۰۱ Wednesday, 10 August , 2022

تصویب احداث کارخانه لاستیک سازی در منطقه رامشار سیستان

  • کد خبر : 23490
  • ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹

گندمــ پرس : نی زار : استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با وزیر صنایع و معادن کشور خبر از تصویب احداث کارخانه لاستیک سازی در منطقه رامشار سیستان در دولت داد. به گزارش نی زار ، مهندس علی اوسط هاشمی که در دیدار معاون وزیر صنایع و معادن با وی در استانداری سخن می گفت افزود: با […]

گندمــ پرس : نی زار : استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با وزیر صنایع و معادن کشور خبر از تصویب احداث کارخانه لاستیک سازی در منطقه رامشار سیستان در دولت داد.

به گزارش نی زار ، مهندس علی اوسط هاشمی که در دیدار معاون وزیر صنایع و معادن با وی در استانداری سخن می گفت افزود: با توجه به فعالیتهای انجام شده در استان در زمینه اکتشاف معادن، گاز رسانی و توسعه بنادر، استان در حال قبول نقش ملی و منطقه ای است و به سمت صنعتی شدن پیش می رود. وی خواستار حمایت وزارت صنایع و معادن و ارائه تسهیلات به واحدهای کوچک صنعتی در منطقه شد. استاندار گفت: اگر طی ۴ تا ۵ سال آینده توجه خاصی از سوی وزارت صنایع به استانهای توسعه نیافته ای مانند سیستان و بلوچستان بشود می توان امیدوار بود عقب ماندگی های گذشته این استانها تا حدودی جبران و عدالت در توزیع صنایع در سطح کشور اجرا شود.

 

4653_orig

 


استاندار با اشاره به خروج کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر از لیست واگذاری به بخش خصوصی و آمادگی صنایع ایدرو برای فعال کردن این واحد صنعتی ، خبر از تصویب احداث کارخانه لاستیک سازی در منطقه رامشار در شمال استان در دولت داد.
معاون وزیر صنایع نیز در این دیدار با اشاره به نبود صنایع بزرگ در استان گفت: برای رونق صنعت در سیستان و بلوچستان باید کار از احداث کارگاههای صنعتی کوچک شروع شود. دکتر محمد رضا سپهری افزود: باید زیرساختهای شهرکهای صنعتی استان کامل شود به گونه ای که جذابیت سرمایه گذاری در این شهرکها برای مردم ایجاد شود و وزارت صنایع و معادن آمادگی احداث زیر ساختهای کارگاههای کوچک و واگذاری به متقاضیان را دارد.
سپهری همچنین گفت: در هفته آینده هیات مشاوران سرمایه گذاران چینی برای بررسی فرصت های سرمایه گذاری در استان وارد منطقه آزاد چابهار می شوند و مسئولان استان می توانند با معرفی جذابیتها و فرصتهای استان به این گروه آنان را برای سرمایه گذاری در استان ترغیب کنند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23490
  • دیدگاه‌ها برای تصویب احداث کارخانه لاستیک سازی در منطقه رامشار سیستان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.